Що подарувати татові на 23 лютого?

Фото - Що подарувати татові на 23 лютого?

Папа - найулюбленіший, строгий, але турботливий, найкращий чоловік на світі (особливо для тих, хто ще не зустрів свою другу половинку). І так хочеться хоча б на його день народження або на 23 лютого зробити щось приємне для нього. Щоб батько відчув, як його дитина його любить. Так що подарувати татові на 23 лютого або на день народження? А чого дарувати не слід?
Будь-який каприз за ваші гроші

Варіанти подарунків на допомогу дітям, які мають достатню суму в своєму гаманці:

  • Подарунки, для батьків, чим-небудь захоплюються. Чим займаються отці? Риболовля, полювання, всі види спорту, автомобіль, гітара, колекція, туризм - ось далеко не весь список захоплень наших найдорожчих чоловіків. А тому, і дарувати їм треба що - те, що їм потрібно для свого улюбленого розваги. Рибалці даруємо вудку, різні снасті. Автомобілісту - набір інструментів для автомобіля, магнітолу, навігатор. Туристу, мисливцеві - газовий пальник, рюкзак. Спортсмену - тренажер, м'яч, гантелі. Гітаристу даруємо набір струн.
  • Подарунки для чоловіків, які люблять добре відпочити. Батькам, які люблять часто їздити пікніки, можна подарувати шампури, або мангал. Отцям, які не уявляють свого життя без лазні, відмінно підійде шапочка для лазні (можна навіть зі смішними написами) або зовсім банний віник.
  • Що ще. Це може бути попільничка, портсигар, іменне привітання у газеті (прослідкуйте, щоб тато купив цю газету), набір інструментів, колонки для комп'ютера та ін.

Ні грошенят - не біда

Варіанти подарунків на допомогу дітям, які не мають достатньо коштів на придбання дорогого подарунка татові.


Не варто впадати у відчай, якщо в кишені немає «мані». Включіть фантазію, зробіть листівку своїми руками, напишіть для тата пісню, вірш. Можна зробити газету з ватману. Приклейте туди дорогі татового серцю фотографії і напишіть поздоровлення від усієї душі. Папа від такого душевного подарунка точно буде в захваті.

Чого не треба дарувати

Крім списку корисних подарунків є ще й список подарунків, які дарувати не треба. Туди входять:

  • неоригінальні подарунки (блокнот з ручкою, шкарпетки, засоби гігієни - натяк на неохайність, краватка),
  • подарунки, які не можна дарувати за народними прикметами (годинник - до розставання, ніж - до скандалів, хустка - до сліз),
  • подарунки, смаки на які у Вас і у тата можуть не збігатися (парфуми, одяг),
  • подарунки, що натякають на недоліки людини, якій вони подаються (таблетки для схуднення, ваги, гель для проблемної шкіри),
  • тварини. Невинна рибка, милий кошеня і навіть супердорога собачка можуть стати причиною головного болю. Не всім під силу постійно доглядати за братами нашими меншими.

Визначившись з тим, що подарувати татові на 23 лютого або на день народження, не забудьте красиво упакувати подарунок і піднести його в потрібний момент. Незалежно від того, скільки грошей було витрачено на подарунок, тато, безсумнівно, буде щасливий. Адже увага близьких людей дорогого коштує.


» » Що подарувати татові на 23 лютого?