Еспумізан - як часто давати?

Фото - Еспумізан - як часто давати?

Здоров'я наших дітей - найважливіша і першорядне завдання для будь-якого батька. І коли дитині погано, особливо маленькому, мама готова піти на все, що завгодно, лише б полегшити страждання малюка. Але тут дуже важливо не перестаратися з турботою, адже організм дитини дуже крихкий на початку свого існування. Щоб не допустити помилки, уважно прочитайте, як часто можна давати Еспумізан, в якому віці і в якій дозуванні.
Застосування

Однією з найпоширеніших проблем у малюків під час перших місяців життя є здуття живота. В утробі матері дитина стерильний, і його організм не піддається впливу ніяких мікробів. Як тільки він потрапляє у зовнішній світ, до його тіла відразу ж летять мільярди мікробів, заселяючи новий організм. Деякі з них корисні, а деякі - ні.

Крім того, мікроби потрапляють в організм дитини разом з їжею. І поки маленький шлунок пристосується до перетравлювання нової їжі, може пройти не один місяць. Таке звикання, як правило, супроводжується болючим здуттям живота, дитині боляче, тому що він не може ще самостійно випустити ці гази. Саме в даному випадку може допомогти Еспумізан.

Частота вживання

Перш ніж починати застосування Еспумізан, в будь-якому випадку необхідна консультація лікаря. Тільки він може визначити, яке захворювання у вашої дитини, яка дозування ліків йому потрібна. І якщо вам призначили Еспумізан, як часто давати - теж запитайте у лікаря. Як правило, фахівці призначають прийом невеликими дозами 2-3 рази на день. Якщо ви відчуваєте, що це вашій дитині не допомагає, спробуйте змінити ліки на укропную воду, яка продається в аптеці.

Тепер, знаючи, як часто давати Еспумізан новонародженому, ви зможете допомогти своїй дитині в скрутну хвилину. Але будьте обережні і не переборщіть!


» » Еспумізан - як часто давати?