Як сподобатися жінці?

Фото - Як сподобатися жінці?


Мільйони чоловіків по всій землі щодня ламають голову, думаючи про те, як сподобатися жінці. Для цього досить дотримуватися простих правил.
Як сподобатися жінці

  1. Ставтеся до жінки з повагою. Приймайте її рішення і не засуджуйте їх.
  2. Будьте смішним. Це не означає, що в присутності дами потрібно вести себе як клоун, але пам'ятайте, що жінкам подобаються чоловіки з почуттям гумору. Теми для жартів повинні бути актуальними і не образливими.
  3. Робіть подарунки та сюрпризи без приводу. Невелика шоколадка, вірш власного твору, красива дрібничка - в даному випадку важливий не сам подарунок, а увага, яку ви надасте. Жінкам важливо чоловічу увагу.
  4. Навчіться слухати. Не секрет, що жінки багато говорять, і якщо при цьому чоловік уважно слухає й бере активну участь у діалозі, то жінка розуміє наскільки вона важлива для нього.
  5. Будьте пунктуальні. Навіть якщо жінка має звичку спізнюватися на зустріч, ви все одно повинні приходити вчасно. І не дорікайте жінку за запізнення.
  6. Будьте ввічливим. Поступайтеся місцем у громадському транспорті, відкривайте двері, подайте руку, коли жінка виходить з машини, допоможіть одягнути пальто. Саме такі дрібниці показують жінці, що перед нею справжній чоловік, перед чарівністю якого важко встояти.
  7. Будьте впевнені в собі. Жінок приваблюють чоловіки, впевнені у своїх рішеннях і вчинках.
  8. Випромінюйте мужність. Будь-яка жінка хоче бачити поруч із собою сильного і сміливого чоловіка, здатного подбати про неї, а не "мамія", не здатної захистити навіть самого себе.
  9. Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом. Жінкам подобаються доглянуті і добре одягнені чоловіки. Але при цьому уникайте надлишків. Ви повинні виглядати добре на тлі жінки, але не краще її.
  10. Будьте надійними. Для жінки важливо, що чоловік може в будь-який момент прийти на допомогу, що вона може покластися на нього у важкій ситуації.

Більше порад про те, що робити. щоб сподобатися жінці, читайте в нашій статті Що подобається жінкам.

Як сподобатися жінці, якій ви не цікаві

Якщо жінка явно дає зрозуміти, що ви їй не цікаві, не впадайте у відчай. Дотримуйтесь наших порад і, можливо, вона передумає.

Для початку постарайтеся потрапити в одну компанію з жінкою, яка вам цікава. Якщо вам вдасться сподобатися друзям обраниці, вона подивиться на вас з іншого боку. Крім того, спільне проведення часу дозволить вам показати всі свої достоїнства.

Якщо жінка не бачить у вас чоловіка, якого могла б полюбити, спробуйте стати для неї хорошим другом. Розділіть з нею її інтереси, підтримайте у важку хвилину, проводите разом більше часу. Дуже багато історій кохання починаються саме з дружби. Головне, не упустити момент і вчасно зізнатися, що однією тільки дружби вам недостатньо.

Якщо хочете дізнатися більше про те, як сподобатися жінці, читайте наші статті Як сподобатися дівчині і Як приворожити жінку.


» » Як сподобатися жінці?