Як виростити вдома коноплю?

Фото - Як виростити вдома коноплю?

Конопля - однорічна лубоволокнистих рослина, яку використовують в сільськогосподарських цілях. Так, наприклад, з насіння цієї рослини отримують дуже корисне масло, яке здатне вилікувати алергіків. Також з волокон конопель роблять екологічно чисту тканину.

Вирощуємо сільськогосподарську коноплю

Для тих, хто хоче виростити це цілюща рослина у себе вдома для використання в лікувальних цілях, ми дамо кілька рекомендацій, як виростити вдома коноплю.

  1. Коноплю вирощують розсадним способом. Для цього слід проростити насіння в пластикових контейнерах при світлі флуоресцентних ламп.
  2. Далі розсаду висаджують у відкритий ґрунт. Слід врахувати, що конопля любить сонце, воду і добрива. Для того щоб отримати хороший урожай, слід забезпечити полив для рослин, а також добре удобрити грунт перед закладкою розсади, а також під час подальшого її зростання.
  3. Слід дуже відповідально поставитися до вибору сорти конопель. Треба вибирати сорт, який, по-перше, не є наркотичним, а по-друге, стійкий до різних захворювань (особливо цвілі). Упаковку від насіння ні в якому разі не викидати, так як вона може допомогти вам довести, що ви не займаєтеся вирощуванням наркотиків.

Додатково про те, як вирощувати коноплю, читайте в статті Як виростити коноплю.


» » Як виростити вдома коноплю?