Як виростити огірки на підвіконні?

Фото - Як виростити огірки на підвіконні?

Ідея вирощування огірків на підвіконні дуже приваблива. Уявіть собі: навіть взимку ви будете насолоджуватися свіжими огірочками. Давайте дізнаємося, як виростити огірки на підвіконні.

Місце для вирощування

Вирощувати огірки треба в теплій кімнаті. Тому вікна треба утеплити, а протяги виключити. Кватирку в кімнаті відкривати не можна. Ранньою весною і взимку необхідно додаткове освітлення. Тому слід використовувати лампи денного світла. Включати ці лампи треба на шість-десять годин.

Грунт для огірків

Грунт слід підготувати з перегною, родючого шару землі і торфу. Все треба взяти в рівних пропорціях і змішати. На кожні п'ять кілограмів цієї суміші бажано додати по склянці деревної золи і столову ложку суперфосфату гранульованого. На дно ємності треба насипати гальку, потім шар грунту, потім полити розчином марганцю. Після цього можна приступати до посадки.

Підготовка насіння

Щоб насіння швидше зійшли, можна їх попередньо проростити. На дно тарілки слід викласти кілька шарів туалетного паперу, потім викласти насіння і накрити ще трьома шарами паперу. Насіння треба полити. Тримати насіння треба в великій вологості і високій температурі (тридцять градусів). Через дві доби насіння повинні прорости.

Догляд

Паростки огірків треба часто поливати, земля не повинна бути сухою. Крім того, паростки треба підгодовувати добривами. Коли у огірків з'являться вуса, необхідно прив'язати їх до кілочків.

Якщо ви хочете виростити вдома зелена цибуля, прочитайте статтю Як виростити зелений лук будинку.


» » Як виростити огірки на підвіконні?