Як вибрати дружину?

Фото - Як вибрати дружину?Напевно, багато чоловіків ламають собі голову на рахунок вибору жінки, з якою йому належить прожити решту життя, адже як обмежити себе? Як кинути все заради однієї? Як закинути всі розгульні ночі з друзями, свободу і незалежність? Але насправді, можна ж вибрати собі таку жінку, з якою захочеться прожити не одне життя, з якою можна буде полетіти хоч на край всесвіту! Але для цього буде потрібно знати, як правильно вибрати дружину для довгого і щасливого шлюбу. Ця проблема не нова і завжди актуальна. Чоловіки вже давно мучаться цим питанням. Вибрати собі дружину - відповідальний і важливий крок для кожного. Тут треба дуже педантично підійти до питання, тому як ви вибираєте собі дружину, матір майбутніх дітей, бабусю ваших милих внучат.

Не варто піддаватися емоція і метушитися у виборі, а якщо у вас вже є кандидатура, то придивіться до неї не через призму почуттів, а тверезо. Подивіться на ряд характеристик, які зможуть допомогти вам визначитися.

  • Познайомтеся з її батьками та близькими родичами. Подивіться на поведінку батьків, на їх звички - це ті характеристики, які закладені в поведінці і характери вашої майбутньої дружини. Якщо в спілкуванні присутня мінімальна кількість роздратування, і ви хотіли б, щоб у ваших дітей були такі гени, то все в порядку. Перший етап вибору супутниці пройдений.
  • Зверніть увагу на друзів, якими вона оточена. Тут треба спостерігати за їх поведінкою, адже після весілля люди, які вам не подобаються просто так не зникнуть і не розчиняться, тому постарайтеся вплинути на вибір друзів. Якщо все буде категорично, то подумайте, а чи треба вам, щоб дружина спілкувалася з такими людьми? Потім вже робіть висновки: змиритися або поміняти дівчину.
  • Перевірте особисті якості своєї обраниці, наприклад, шопінг. Такий спосіб вирішення проблеми, як вибрати дружину, дуже ефективний. Якщо супутниця може контролювати себе при вигляді різних яскравих і модних речей, а також не купити все, що побачила - це великий плюс. Але от коли вона зайшла в магазин і стала все собі вибирати, а потім критикувати кожну кофточку і розповідати вам про моду, то намагайтеся тікати від такої дівчини швидше і далі.
  • Якщо після страшної перевірки покупками, ви ще разом, то їдьте на відпочинок удвох. Подивіться на її поведінку на відпочинку, якщо вона пасивна - це означає, що буде завжди втомлюватися. Але якщо вона є ініціатором екскурсій, походів, то це саме той варіант, який вам підійде. Адже з такою дружиною будні не будуть сірими і монотонними.
  • Подумайте про спільне життя. Розберіться з самим собою у Пороссі тог, а чи готові ви терпіти її 24 години на добу? Чи зможе вона вписати в ваш спосіб життя, чи приємно вам буде в той момент, коли вона ввечері відкриє двері? Тут дуже легко визначитися в тому, як вибрати хорошу дружину. Багато психологів раджу зробити такий крок: перевезти дівчину до себе, вручити певну суму на витрати і виїхати на дня 3-4 з дому. Якщо ви повернетеся і побачите свою квартиру в чистоту, затишок, холодильник зі свіжими продуктами і обід на столі, то це величезний плюс. А якщо дівчина вийде зустрічати вас нафарбованої, в акуратній одязі, то ось він аргумент на її користь. Це вже всі фактори вибору саме її собі в дружини. Ну а якщо на столику в залі буде лежати ще залишилася сума грошей - хапайте дівчину і біжіть в ЗАГС. Не варто дарувати комусь таке улюблене скарб!

Чоловіки, пам'ятайте, що дружина - це стан серця і душі, а не штампи в паспортах. Вам варто задуматися про переваги і недоліки супутниці. Пам'ятайте, що і їй треба буде закривати очі на ваші мінуси, адже всі ми неідеальні. Про те, яку вибрати дружину, варто думати тільки вам, а не батькам, психологам і друзям. Сімейне життя заснована на багатьох аспектах, тому придивіться до обраної дівчині - чи зможе вона стати опорою в проблемах, рішеннях питання і простий підтримкою у важку хвилину. Не вибирайте дружину за правилами або канонам, вбирайте її своїм серцем. Є одна маленька істина: коли вам є про що поговорити з людиною, якщо він вам не набрид, то тут варто вже думати про серйозне кроці у ваших стосунках.


» » Як вибрати дружину?