Що краще xbox?

Фото - Що краще Xbox?

Сьогодні для покупців представлений досить великий вибір ігрових приставок. Вони можуть бути: стаціонарними, портативними. Стаціонарні консолі (приставки) можуть підключатися до телевізора і монітору, на них виводиться звук і зображення. Грають за допомогою контролерів, які приєднані проводами до приставки, також існують бездротові технології. За допомогою портативних пристроїв можна грати в будь-якому місці, вони забезпечені рідкокристалічним екраном і кнопками управління, розташовані на передній частині панелі. У порівнянні зі стаціонарними консолями, вони мають дещо обмежені можливості.
Лідери консолей

  • Xbox 360.
  • Nintendo Wii.
  • Sony PlayStation 3.

Це приставки нового покоління і тому задаватися питанням, що стосується того, що краще Xbox 360 або Sony PlayStation 3 не варто, а треба лише спробувати розібратися, тому що скрізь є свої підводні камені. Для цього зробимо порівняльну характеристику.

Характеристики ігрових приставок

  • Зовнішній вигляд. Для когось це не має значення, а для когось навіть дуже важливо, щоб приставка мала сучасний стильний вигляд. Над моделлю Xbox 360 дизайнери компанії Microsoft серйозно попрацювали. Результат вийшов приголомшливим: оригінальна форма, відмінна рівна передня панель і м'які обводи. Вона виглядає набагато краще PlayStation 3. Однак виробники допустили істотний недолік, при вазі менше п'яти кілограмів, вона видає більше шуму, ніж той же консоль PS3, який важить п'ять кілограмів. Nintendo Wii виглядає набагато скромніше своїх побратимів, але вона дуже тихо працює, має компактні розміри і завдяки своєму скромному дизайну підійде до будь-якого інтер'єру.
  • Внутрішньо зміст. Якщо порівнювати приставки по використовуваному процесору, безумовно, можна сказати, що краще Xbox. Він містить повноцінний трьохядерний IBM Xenon 3,2 ГГц, Sony PlayStation 3 має багатоядерний IBM Cell BE 3,2 ГГц, а Nintendo Wii отримав досить скромний IBM Broadway 730 МГц.
  • Відеосистема. У цьому плані Xbox 360 поступається PS3, яка має можливість працювати на частотах більше 600 мегагерц. Це значно вище, ніж у Xbox, не кажучи вже про Nintendo Wii, вона і не збиралася конкурувати з такими монстрами як Xbox і PS3. Але, незважаючи на свої скажімо так, не запаморочливі характеристики, Nintendo Wii намагаються потіснити лідерів.
  • Якщо порівнювати по цифрах, то PS3 виглядає начебто більш потужною, але, тим не менш, Xbox 360 перевершує свого конкурента. Це пояснюється тим, що процесор PS3 має більше можливостей, а Xbox 360, використовуючи відомі інструменти, такі як DirectX більш «дружелюбний».

Використання онлайн-серверів

Велике значення для ігрових приставок мають онлайн-сервіси. Що краще? Xbox значно перевершує своїх суперників у цьому плані. Вони прості у користуванні і дуже зручні. Пройшовши нескладну реєстрацію, користувач набуває один нік, який працює у всіх іграх онлайн. Тут спостерігається загальна статистика і рейтинг граючих, а також є можливість скачування демоверсий. В якості валюти використовується Microsoft Points, за допомогою якої можна отримати нові моди, різні фільми, повну версію гри. Причому все це у відмінній якості і при високому дозволі.


Тут можна однозначно сказати про те, що краще xbox 360, консолей ні, в порівнянні з ним PS3 виглядає дуже блякло, незважаючи на те, що має такі ж можливості, причому безкоштовно. Nintendo Wii, на відміну від попередніх ігрових приставок, не об'єднує свої сервери в єдину службу і вони доступні у вигляді каналів, що пропонують якусь інформацію.

Гонка за лідерство триває, і поки не відомо, яка з приставок буде переможцем. Вони всі мають свої плюси і мінуси, але лідером продажів на сьогоднішній день є Xbox 360, так як для любителів ігор вона є найкращою. Але вибір, в будь-якому випадку, за вами. Вам будуть цікаві наші статті: «Що краще: PS3 або Xbox 360?»І«Що краще xbox або playstation?».


» » Що краще xbox?