Як відкрити двері в Скайріме?

Фото - Як відкрити двері в Скайріме?

У грі Скайрім (Skyrim) величезна кількість квестів і завдань як за основним сюжетом, так і по побічних завдань. Часом буває так, що квест неможливо виконати, тому що баги заважають зробити певну річ. Звичайно, розробники постійно випускають патчі, які виправляють більшість багів, але й цього буває недостатньо. І навіть модератори, які роблять неофіційні моди, що виправляють баги, не здатні впоратися із завданням. Але рішення знайдеться завжди.

Найчастіше у новачків з'являються проблеми з відкриттям дверей у підземеллі, за якими приховані скарби. Скайрім - обширна гра з купою механік, які не завжди бувають зрозумілими і простими. А адже не кожен новачок, перш ніж грати, читає корисну інформацію.

Розглянемо докладніше, як відкривати двері в Скайріме за допомогою кігтя або інших хитрощів.
Як відкрити двері в Скайріме кігтем

Перше підземеллі за основним квесту - Вітряний пік. Саме наприкінці нього зустрічається двері, яку необхідно відкрити, підібравши вірний код. До того моменту, коли ви прийдете до неї, у вас повинна бути річ під назвою «Золотий кіготь».

Якщо ви не хочете займатися довгим підбором коду на двері, перебираючи купи варіантів, то достатньо відкрити інвентар, знайти кіготь, за допомогою мишки повернути його так, щоб побачити на лапі 3 знаки. Ці знаки і вказують послідовність коду, яка відкриє двері. Потім достатньо просто покрутити круги на двері і виставити правильний код. Двері відкриються.

У Скайріме величезна кількість підземель, і в багатьох з них є двері, котрі не відкриєш без кігтя. Знайти кігті можна як по квестам, так і просто у випадкових місцях. Якщо ви в підземеллі знайшли двері, а кігтя ні, то не впадайте у відчай. Ви повернетеся до неї пізніше, коли необхідна річ буде при вас. Ну а набрати код на дверях і відкрити її буде не так складно, якщо ви справилися з першою дверима у вітряну піке.

Але не всі двері відкриваються легко. Іноді який-небудь баг заважає відкрити заповітні двері на шляху до виконання квесту. Наприклад, розглянемо квест з магом Есберном. Як відкрити такі двері в Скайріме?

Як відкрити двері Есберна


Однією з неприємностей у Скайріме є баг, коли Есберн не відкриває двері з квесту. У російській версії гри це називається «Криса, загнана в кут». З квесту треба знайти старця Есберна, який базується в місті Ріфт. Знайти його нескладно в глибокому підземеллі під містом. Там потрібно відшукати двері біля водоспаду, де і ховається старий маг.

Щоб відкрити двері, з квесту необхідно поговорити з магом і назвати кодове слово. Однак часто в цьому місці зустрічаються неприємні баги. Наприклад, Есберн не відкриває двері або зовсім не говорить. Через це квест неможливо пройти.

При першому випадку можна перезавантажитися і повторити розмову з магом. Спрацьовувати може не з першого разу, але все ж часто допомагає.

Якщо ж і це не допоможе або баг проявляється у другому варіанті, то рішенням може стати скачування файлів англійської озвучення для цього квесту. У більшості випадків це виправляє проблему.

Есберн може не відкривати двері і не говорити, якщо ви не пройшли квест Бріньольфа з підкиданням кільця. Спробуйте пройти спочатку його, а після поговоріть з Есберном знову. Іноді після виконання цього простого квесту маг починає говорити з вами.

Ну а якщо ви досвідчений геймер, який розбирається в модерстве, то можна завантажити утиліту BSAUnpack і витягти вміст з файлу VoicesExtra.bsa в папку гри Data. Після цього можна зайти в гру і пройти квест.


» » Як відкрити двері в Скайріме?