До чого сниться двері?

Фото - До чого сниться двері?


Двері завжди були і залишаються символом перешкод, поставлених людині якимись обставинами. Сон, в якому був присутній даний символ, викликає бажання дізнатися, до чого сниться двері. В основному, сняться відкриті, або закриті двері, розберемо кожен випадок окремо.

До чого сниться відкриті двері? Дуже хороший сон, якщо ви бачите самі собою відкриваються перед вами двері, це означає, що всі ваші плани можуть реалізуватися, і вас чекає успіх. Якщо двері ви відкриваєте самі, то ви досягнете всього лише власними силами. Приснилися вам нові двері у вашій квартирі означають, що вас чекають великі зміни в житті: поповнення в родині, зміна способу життя, новий проект.

Також відкриті двері означають несподіваний подарунок або звістку. Такий же сон, приснився жінці, іноді може говорити про те, що у неї з'явиться новий залицяльник або коханець. Парі, яка чекає народження дитини, такий сон передвіщає появу на світ хлопчика. Якщо дівчина побачить у сні ключ від якогось замку, то в житті їй належить незабаром вийти заміж.

Несподівано відкрилася двері у вашому будинку - до поганих вістям, а іноді і до смерті близьких.

До чого сниться закривати двері? Якщо вам сниться, що двері зачинилися перед вами, що ви намагаєтеся і не можете її відкрити, то це до невдач. Дуже несприятливий результат подій обіцяє сон, в якому ви намагаєтеся і не можете знайти двері, це до перешкод в справах або важкою, затяжної хвороби.

Замки на дверях бачити - до підступів ваших недоброзичливців, суперників або конкурентів. Відкриєте замок - вдасться впоратися з ними, не відкриєте - не вийде. Скрип відкривається вами двері говорить про неприємний відвідувача у вашій квартирі.

Якщо сниться, що ви забули закрити двері, то це до втрачених можливостей. Закрита за близькою людиною двері - до розлуки з ним. Стукіт у двері - до біди.

Таким чином, якщо ви побачили уві сні двері, будьте напоготові, вас хочуть попередити про щось важливе, що станеться з вами або вашими близькими в майбутньому.


» » До чого сниться двері?