Як зробити в minecraft двері?

Фото - Як зробити в Minecraft двері?

Наша сьогоднішня стаття пояснить, як зробити в Minecraft двері. Для початку потрібно вирішити, з якого матеріалу вона складатиметься. Двері в ігровому світі можуть вироблятися з двох видів матеріалів. Це дошки, яке добути простіше, що є на початковому етапі гри, і злитки заліза. Двері з заліза відрізняються більшою міцністю в порівнянні з дверима з дерева і можуть відкриватися тільки за допомогою додаткових коштів: натискних плит, кнопок або важелів. Розмістивши один з цих елементів безпосередньо поряд з дверима і активуючи його, можна відкривати і закривати двері. Так як в нових версіях гри моби можуть виламувати двері, їх міцність - важливий чинник.

Для крафта двері з будь-якого обраного елемента потрібно розмістити шість одиниць дощок або заліза у верстаті двома вертикальними лініями, що стоять поруч один з одним. З якою зі сторін три бокових слота залишаються порожніми, не має значення.

Двері ставиться правим клацанням по блоку, на якому буде стояти, при цьому наявність бічних стін або верхніх блоків для первісної постановки двері необов'язково.

Вигідним моментів є те, що з внутрішньої сторони дверей, перебуваючи в будинку, можна наносити пошкодження ворогам, які зовні.


» » Як зробити в minecraft двері?