Як зробити кімнату в майнкрафт?

Фото - Як зробити кімнату в майнкрафт?
Дивіться відео

Як зробити кімнату в майнкрафт?

Якщо до вас у будинок часто заходять сторонні гравці і забирають ваші речі, то варто задуматися про створення потайний кімнати, де будуть зберігатися всі ваші речі. Про те, як зробити кімнату в майнкрафт, піде мова в нашій статті.

Створення потайний кімнати

Варто відзначити, що потайна кімната - це звичайна кімната, але з потайною дверима. Для її виготовлення необхідно підготувати:

  • залізні двері (дерев'яна в даному випадку менш стійка);
  • дві картини 1 * 2 або одну - розміром 2 * 2 і більше. Картини використовуються для того, щоб приховати двері;
  • дві натискні пластини;
  • кнопки або важелі.

Підготувавши необхідні матеріали, можна приступати до створення двері:

  1. З самого початку необхідно підібрати місце, де буде встановлена двері. Виберіть стіну і зробіть у ній отвір під двері, яке має бути вище рівня підлоги на 1 блок. Таким чином ніхто не зможе зрозуміти, що у вас там двері. Також можна вибрати одну з кімнат у будинку і закрити її потайний дверима.
  2. Встановіть двері лицьовою стороною до вас.
  3. З двох сторін встановити натискні пластини, на яких будуть важелі або кнопки. Тут кожен гравець вибирає те, що йому найбільше підходить.
  4. Сховайте дверний отвір картинами так, щоб його зовсім не було видно. Вішати картини необхідно не на самі двері, а поруч на стіну. Таким чином ви зможете потрапити в потаємну кімнату.
  5. Тепер, коли ви будете підходити до дверей, нажимная плита буде діяти, і ви зможете відкрити прохід до кімнати.

Додатковий варіант

Є ще один спосіб створення потайних дверей. Основні етапи установки такі ж, як і в першому випадку, тільки замість пластин використовують кнопку і Редстоун. Таким чином, підходячи до картини, двері буде відкриватися не автоматіческіавтоматіческі, а тільки після натискання на кнопку. Редстоун встановлюють на підлозі, і він повинен контактувати зі стіною і дверима.

Таким чином, приховавши звичайну кімнату за потайний дверима, ви зможете вберегти свої заощадження в грі, і ніхто з гравців не зможе поживитися вашим майном.

Якщо вам необхідно зробити не тільки кімнату, а й цілу будівлю, наприклад, школу, читайте про це в статті Як зробити школу в майнкрафт.

Також радимо вам відвідати розділ Minecraft.


» » Як зробити кімнату в майнкрафт?