Сів акумулятор: як відкрити машину?

Фото - Сів акумулятор: як відкрити машину?

Одна з головних проблем власників авто - це акумулятор, що сів, особливо коли він вимагає підзарядки в мороз, а навколо немає ні душі, і ви перебуваєте зовні машини. Ось тут і виникає питання: сів акумулятор, як відкрити машину? Способів є кілька, але все залежить від марки і року випуску автомобіля. Хоча існують і загальні поради.
Спосіб перший

Самий банальний, але цілком універсальний і дієвий спосіб - це спробувати відкрити двері ключем. Так, нехай центральний замок і закритий, але свердловина для ключа, а вірніше, механіка в автомобілі бути повинна. Бічні двері з боку водія повинні бути забезпечені отвором для ключа. Спробуйте провертати ключ в різні боки, після двох прокручувань замок повинен піддатися. Якщо ні, можливо, серцевину потрібно прочистити. Якщо довго користуватися електронікою, замок може забиватися брудом або просто заіржавіти.

Спосіб другий

Радикальний метод - вибити скло і відкрити двері зсередини. Якщо вам такий спосіб не підходить, можна зателефонувати в службу техобслуговування. Фахівці можуть допомогти відкрити машину. Вони користуються спеціальним пристосуванням, яке вставляється між склом і основою двері. На кінці у пристрою є, можна сказати, надувна куля. Після того як він надувається, двері трохи відходить. Гачком підіймають засувку, двері відкриваються. Можливо, ви так зможете зробити щілину, щоб підчепити засувку. Потрібно щось плоске, наприклад, лінійка. Якщо вдасться зробити щілину, піддіньте її гачком і відкрийте двері.

Відкриваємо капот

Сів акумулятор? Як відкрити капот, якщо сигналізація не дає відкрити двері машини? Потрібно спробувати потрапити всередину. Скористайтеся вищенаведеними способами, щоб потрапити в машину. Тепер можна спробувати знайти потаємну петлю, яка допоможе відключити сигналізацію, і розблокує двері.

Коли ви потрапили в машину, потрібно подивитися ліворуч і праворуч, внизу на місці водія, щоб з'ясувати, де захована петля. Вона знаходиться за обшивкою, тому доведеться трохи зіпсувати салон. Якщо з боку водія немає, то біля пасажирського сидіння є напевно. Зніміть обшивку і знайдіть рукою петлю. Так ви зможете зняти сигналізацію, відкрити капот і підзарядити акумулятор, якщо поблизу є машини. Якщо машин немає, спробуйте зарядити акумулятор від прикурювача.


» » Сів акумулятор: як відкрити машину?