Як ловити з човна?

Фото - Як ловити з човна?

Якщо у вашому арсеналі є човен, то ви король риболовлі на всіх видах водойм. З нею ймовірність гарного улову в рази збільшується, тому що ви можете без проблем пересуватися по всій гладі води. І неважливо, річка це чи озеро.

Не будемо детально зупинятися на тому, які човни і де краще всього використовувати. У цьому плані важливіше знати два основних правила:

  1. Якщо ви вирішили рибалити на крупній річці, то вам потрібно велику плавсресдтво, як мінімум на 700 кг вантажопідйомності.
  2. І добре б, щоб на човні був встановлений мотор.

У всіх інших випадках вибір визначає перевагу самого рибалки. Головне, щоб було зручно.
Як правильно рибалити з човна

Отже, переходимо до основного питання, як ловити з човна? Почнемо з кількох дуже важливих порад:

  • Безпека на воді. У човні повинні лежати рятувальний круг, мотузка і рятувальний жилет. Останній можна відразу ж і надіти.
  • Обов'язково повинні знаходитися теплі і водонепроникні речі.
  • Ніколи не варто ходити на човні поодинці.
  • Намагайтеся уникати гучних місць, наприклад, якщо річка судноплавна, то запливайте подалі від місць, де ходять різного типу суду.
  • Ставте човен завжди бортом перпендикулярно течією. Це дає можливість рівномірно і правильно розташувати снасті (особливо це стосується волосіні).
  • Якщо риба в одному місці не клює, кидайте рибалку і перебирайтеся на інше. При цьому треба завжди тихо гребти веслами. Тут важливо не допустити ніякого шуму.
  • Снасті вибираються за кількома критеріями: глибина водойми, тип риби, швидкість течії, час року.

Де і коли ловити з човна

Практика показує, що самі уловисті водойми ті, де тихий плин або взагалі стояча вода. Але все залежатиме від того, на яку рибу ви ведете полювання. Адже у кожного виду є свої місця проживання, полювання і прийому їжі. Якщо ви все це знаєте, то з місцем не помилитеся. А питання, як рибалити, буде вирішено без проблем.

А от у плані, коли ловити, тут без питань - в будь-який час, коли вода не зникла під льодом. Звичайно, гумові човни, коли берега починають покриватися крижаною кіркою, краще не використовувати: можуть пошкодитися.

Якщо вас цікавить додаткова інформація на тему лову з човна, пропонуємо почитати статтю: Як ловити на фідер.


» » Як ловити з човна?