Як ловити на годівницю?

Фото - Як ловити на годівницю?
Дивіться відео

Як ловити на годівницю?

Останнім часом ловля риби на годівницю набирає обертів. Справа вся в тому, що цей метод дозволяє підсікати рибу, яка йде в великій зграї, не роблячи особливих зусиль. Тобто риба самозасекается. Що ж таке годівниця? Це спеціальна решітка або рамка, в яку укладається спресована підгодівля. У магазинах сьогодні продаються різного типу годівниці, так що вибір насправді дуже великий. Розмір і форма ніякого значення не мають, тому що призначення годівниці - донести до риби не тільки підгодівлю, а й наживку.

Досвідчені рибалки рекомендують для цього методу використовувати снасті міцніше.

Прикормка і наживка

Це важливий аспект, коли справа стосується питання, як ловити на годівницю.

  1. Прикормка повинна бути густою і дуже в'язкою. Не можна допустити, щоб вона розсипалася по поверхні води.
  2. У підгодовування можна додавати різні каші або навіть варену кукурудзу. Але врахуйте, що основний момент такого процесу, як ловля риби на годівницю, - це підгодувати її (утримати на місці), а не нагодувати.
  3. А ось наживка може бути будь-який, хоча багато рибалок віддають перевагу волосяним монтаж, які використовуються при ловлі коропа.
  4. Добре тримайте вудилище, не забувайте про це.

Техніка лову

У воду опускається годівниця, через яку підгодовування починає надходити в воду, розпливаючись на невеликій площі. Прикормка повинна виходити з годівниці протягом 10-15 хвилин. Відразу ж закидаєте гачок, витягаючи його через 10-15 хвилин. Після чого можна повторити процес.

Якщо протягом години ви не зловили жодної рибини, то значить, щось не так з підгодівлею. Хоча може бути і місце вибрано неправильно. Тому доведеться все підкоригувати і продовжити риболовлю.


» » Як ловити на годівницю?