Як кидати ніж?

Фото - Як кидати ніж?

Метання ножами - не просто звичайний спорт, на думку багатьох професіоналів, це ціле мистецтво. Людство навчилося поводитися з цією зброєю вже дуже давно, але нові техніки звернення, а зокрема метання розробляються і сьогодні. Щоб дізнатися всі особливості, як кидати ніж, ми познайомимо Вас з ключовими правилами і техніками.
Вибір ножа

Сьогодні дуже важко вибрати нормальні ножі, так як в магазинах дуже обмежений вибір і відмінність між ними незначна. Тому рекомендується вибирати ножі під замовлення, а спиратися необхідно на балансування, вага, розмір і якість стали спортивного снаряда. Золоте правило метальників полягає в тому, що сам снаряд, а точніше його якість, повинен якомога більше полегшити попадання в ціль. Висока якість стали підвищує придатність інвентарю до використання його в тренуваннях. Що стосується мішені, то найкраще використовувати торцеву частину дерева.

Техніка метання ножів

Тепер давайте вивчимо більш докладно техніку, як кидати ножі. Найвідоміша техніка - техніка хвильового метання ножа. Зростання популярності даної техніки пояснюється маленькою ймовірністю травматизму і найбільш високою ефективністю. Пробивна і вражаюча здатність в даному випадку дуже висока. Дана техніка не прив'язує Вас до відстані між Вами і мішенню, оскільки дозволяє, при технічно правильному використанні, вдало вражати ціль незалежно від відстані. Також Ви можете кидати ніж в будь-якому положенні (спина, лежачи або в русі), а якщо використовувати напівоберт корпусу, то сила кидка ще збільшується, і Ви можете увіткнути в мішень абсолютно будь-який гострий предмет.

Принципи метання ножів


Починаючи тренуватися, важливо знати даний вид спорту ґрунтується на тих же принципах, що й інші. Мається на увазі те, що присутнє багаторазовість повторень і ретельне відпрацювання навичок метання. Тобто спочатку запасіться терпінням для того, щоб стати майстром своєї справи і навчитися, як правильно кидати ножі. У кидку уявіть себе маятником, тобто якомога раціональніше використовуйте кожен рух свого тіла, щоб воно Вам допомагало, а не навпаки псувало сам процес метання. Концентруйтеся на мішені, в момент метання Ваша опора повинна переміщатися на передню ногу. У момент випуску Ви як би повинні зрівняти свій великий палець з мішенню, трохи потягнувшись услід летить ножа. Велика помилка - кинути ніж тільки за рахунок м'язів. Тобто ви повинні стати одним цілим механізмом з ножем, в якому працюють кожні його частини. Починати свої тренування потрібно з відстані 2,5 метра, поступово збільшуючи по метру в міру вдалою відпрацювання техніки. У початкових стадіях тримати ніж краще за клинок. Коли ж Ваші тренування вже проходять на відстані більше 5 метрів, брати спортивний снаряд тоді краще за рукоятку.

Ну що, тепер вже знаєте, як навчитися кидати ніж. Тепер прийшла черга тренуватися і досягати нових висот.


» » Як кидати ніж?