Як назвати магазин?

Фото - Як назвати магазин?

Як човен назвеш, так вона і попливе. Народна мудрість як не можна краще підходить для опису ситуації, коли фірма володіє хорошим потенціалом, але її назва вбиває всі бажання клієнта працювати з цією компанією. Як зробити так, щоб цього не сталося з вашою майбутньою конторою? Сьогодні, ми разом подумаємо над тим, як назвати магазин.
Назва, як оплот майбутньої стабільності підприємства

Наприклад, майбутній підприємець думає над тим, як назвати магазин одягу. З чого слід почати пошуки або вибір назви? Якими принципами можна керуватися? Як не помилитися? Всі ці питання потребують точних відповідях. До речі, ті підприємці, які знаходяться в ситуації відсутності часу, можуть скористатися корисними сайтами генерування назв:

  • namegenerator.ru
  • brendogenerator.ru

Однак не варто сильно розраховувати на подібні сайти, так як назви, пропоновані там, можуть зіпсувати репутацію майбутнього магазину.

Багато досвідчених бізнесмени рекомендують починати придумування назви з основної ідеї вашого підприємства. Що ви хочете продавати? Весь одяг для будь-якого віку і статі? Будь-якого розміру? Або ви відкриваєте бутик і будете торгувати тільки брендовими речами? Саме від характеру товару і залежатиме адекватну назву вашого магазину. Звузивши коло того, що ви будете продавати і, визначивши ідею вашої діяльності, ви зможете придумати дуже хороша назва для магазину.


Як назвати дитячий магазин? Давайте розберемо деякі назви. Ось, наприклад, магазин під назвою "Бабад". Без сумніву, відразу ж зрозумілий сенс такої назви. Саме такими складами і белькочуть малюки, перебуваючи в періоді раннього дитинства. Можна припустити, що товари в цьому магазині розраховані тільки на цю вікову групу. Однак це не так. Назва непогане, але могло б бути і краще. Не всі люди відразу ж здогадаються про те, що саме мається на увазі.

Як назвати магазин продуктів? Вельми непогана назва для продуктового магазину, як нам здається, - це "Мінімаркет". Це слово саме по собі є антонімом по відношенню до таких слів як супермаркет або гіпермаркет. Таким чином, на підсвідомому рівні у людини встановлюється зв'язок - що цей магазин має такі ж невеликими цінами і різноманіттям продуктів, як і його великий брат. Різниця лише в тому, що він набагато менше. Ефект впізнавання і близькості - це дуже важливий момент при розробці назви фірми.

Як назвати жіночий магазин? Давайте спробуємо відштовхнутися від протилежного і подивитися на невдалі приклади назв. Ось один з найяскравіших представників - "Центр продажів колготок". По суті, в назві з'єднані непоєднувані речі. "Центр продажів" може займатися, наприклад, продажем автомобілів або квартир, але ніяк не колготок. Таку назву звучить досить комічно через свою безглуздість та внутрішнього невідповідності. Інший приклад назви: "Мрія поета". Оригінально? Цілком. Але всі позитивні характеристики закінчуються на цьому. У назві відчувається несмак, вульгарність і відсутність творчого підходу. Можна уявити, яким чином працює магазин. Хоча, напевно, господарі продають хороші речі, принаймні, не гірше, ніж інші. А ось назва, в даному випадку, працює проти них.

Якщо ви не знаєте, як назвати інтернет магазин, тоді кращого всього звернутися до досвідчених підприємцям, які мають хороший досвід в бізнес-середовищі і знають не з чуток про вплив назви на діловий шлях фірми.


» » Як назвати магазин?