Як назвати ооо?

Фото - Як назвати ТОВ?

При відкритті свого підприємства на новоспеченого власника фірми звалюється маса проблем з відкриття ТОВ. Тому витрачати час на вигадування назви ТОВ дуже не хочеться. Тому й звертаються бізнесмени до знайомих, друзів з питанням, як назвати ТОВ. Це ж питання можна побачити і на різних форумах, де відповідають, в основному, люди з гумором, знайти там серйозну відповідь на своє питання дуже складно.
Вибір назви за профілем

Пам'ятайте пісеньку капіталу Врунгеля про те, "як ви човен назвете, так вона і попливе"? Погодьтеся, що назва дуже багато значить для фірми. Адже це перше, що чують про ваше підприємство ваші потенційні клієнти. Ви повинні враховувати при виборі імені своєму підприємству його профільну спрямованість. Якщо у вас будівельна компанія, то використовуйте в назві слово "лад" - "Мега Строй", "Строй Стиль", "Еко Буд", "Строй Дизайн", та ін. Можете обіграти назву свого населеного пункту або місцевості - "Кама- лад "," Тамбов-Строй "," Волга-Строй ". Ваші професійні терміни також наведуть потенційного покупця на думку про рід діяльності фірми. Але не перестарайтеся в цьому! Наприклад, "Світ вікон" - зрозумілу назву, а "Рехау" - незрозуміле. Тільки вузьким фахівцям відомо, що ця назва профілю пластикових вікон. Також віконну фірму можна назвати "Вікна плюс" (якщо у вас є ще й двері), "Вікна Комфорт", "Вікна Затишок". Фірму з продажу красивого посуду добре назвати "Стильна посуд", "Елітний фарфор", "Фаянсовий рай", "Кришталь Богемії", "Прикраса столу".

Використання креативного назви


Якщо ви людина творча, то ви будете довго вирішувати, як назвати ТОВ. Приклади таких назв, народжених у муках, є на сайті "Артишок", куди з усієї країни надсилають зразки таких назв. Наприклад, як вам подобається креатив назви магазину - "Шуби і шуби"? А ось ще - "Авіакаси Ада" (з жіночого імені), туалет "Посидимо, як боги", магазин "Бюстье енд Електроінструменти", магазин подушок "Ванкувер", сосискова "Хатинка-кормушка". І самий верх креативної думки в назвах продуктів - цукерки "Ведмедик з шишкою", печиво "Веселі грибочки", упаковка з яйцями "Дай бог кожному" і "Як у бабусі". Такі назви не збільшують продажі. Так що, перш ніж починати креативити, ретельно подумайте про користь цього процесу.

Назва-абревіатура

При довгій назві організації не думайте, як назвати фірму. ТОВ краще назвати, використовуючи абревіатуру. Наприклад - БТІ (бюро технічної інвентаризації), ГЕМ (це гідроенергомонтаж), ТЦ - торговий центр. А ось про що говорить абревіатура СРТ МУК УГС ТТіУ? Жодна людина не буде докопуватися, що це комунальна служба по ремонту мереж, всі підуть у фірму під назвою "ЖКП №1". Тому, краще не старатися з абревіатурні назвами і використовувати звичайні нейтральні слова.


» » Як назвати ооо?