Як читати по очах?

Фото - Як читати по очах?

Погляд - відображення душі. В очах може читатися весь спектр емоцій. Також по них можна дізнатися, чи зацікавлений людина в розмові з вами, чи можна йому вірити.

Наприклад, ви спілкуєтеся, і співрозмовник дивиться вам прямо в очі. Це значить, він уважно слухає вас. Недовгий зоровий контакт - занепокоєння з його боку. А якщо він взагалі не дивиться вам в очі, тоді він не залучений в розмову, а занурений у свої думки і, можливо, не слухає вас.

Визначити, що людина бреше, нескладно, якщо він намагається відвести погляд, лише б не дивитися в очі. Втім, занадто тривалий контакт "очі в очі", майже не кліпаючи, теж може говорити про брехню.
Як навчитися читати напрямок думок по очах

Це досить легко зробити. Очі людини пов'язані з півкулями мозку "хрест навхрест" - правий з лівим, лівий з правим. Ліва півкуля відповідає за логіку, запам'ятовування фактов- праве - це образне мислення. Тобто фантазії, мрії йдуть від правої півкулі. І напрям погляду відображає, куди спрямовані думки.

  • Коли очі звернені вгору вправо, людина представляє, фантазує певну картину, працює його уява.
  • Якщо погляд спрямований в ліву верхню сторону - людина згадує реальну картину, візуальний образ.
  • Якщо погляд спрямований вправо - людина уявляє якийсь неіснуючий звук. Наприклад, запропонуйте співрозмовникові уявити, як звучить спів птаха-балакуна - очі "підуть" на праву сторону.
  • Погляд спрямований в ліву сторону - це означає, що співрозмовник згадує реальний звуковий образ.
  • Погляд опущений в правий кут - пригадуються враження від конкретної події.
  • Якщо очі дивляться в лівий нижній кут - людина обмірковує сказане в розмові, веде діалог із самим собою.

Так можна визначити хід думок свого співрозмовника - чим регулярно користуються гравці в критичних іграх. У житті це вміння теж згодиться.

Радимо нашу статтю Як зрозуміти по очах.


» » Як читати по очах?