Як зрозуміти жести?

Фото - Як зрозуміти жести?

Розпізнати і прочитати сигнали, що подаються людиною через мову жестів - навичка надзвичайно корисний, особливо для дівчини, яка бажає розглядати таємницю доглядає за нею хлопця. Деяким людям дано читати мову тіла інтуїтивно, інші не помічають подібних сигналів зовсім. Однак, маючи певну практику і володіючи увагою, навчитися розуміти жести не так вже й складно. Завдяки нашим рекомендаціям ви дізнаєтеся, як зрозуміти жести.
Як розуміти мову жестів

Розпізнавання мови тіла слід починати з оцінки відстані між співрозмовниками. Чим ближче до вас людина, тим більше теплих почуттів і довіри він до вас відчуває. Чим далі - тим менше ви йому цікаві. Наближаючись до такої людини, ви побачите, як він намагається від вас відсунутися. Значить, між вами немає довіри і перевести спілкування в більш довірчу форму співрозмовник не бажає. Якщо ж людина не відсувається, читайте це як згоду на перехід до більш близькою фазі відносин. При цьому варто мати на увазі, що особистий простір у представників різних етнічних груп може бути різним.


Далі звертаємо нашу увагу на те, як співрозмовник тримає голову. Нахилена голова говорить про зацікавленість або співчутті. Якщо поза супроводжується при цьому посмішкою - його ставлення до вас дружелюбне, навіть грайливий, цілком можливий флірт. Якщо голова опущена - людина навпроти вас хоче щось приховати. Опущений під час розмови погляд може сказати багато чого. Якщо людина опустив очі після похвали або компліменту, майте на увазі - перед вами особистість сором'язлива, боязка і не зовсім впевнена в собі. Співрозмовник скинув голову - вас відсувають на другий план, намагаються налякати. Хоча тут треба брати до уваги і вираз очей, жестикуляцію, міміку. Згадаймо хоча б забавно підкинута голова собаки, коли вона чує незнайомий звук.

Очі

МЕТА по сторонам погляд недвозначно сигналізує про бажання ухилитися від відповіді, про брехню або нервозності. Але якщо спрямований убік погляд не бігає, будьте впевнені - співрозмовник почуває себе комфортно і готовий погодитися на вашу пропозицію. Таке дуже корисно знати учасникам переговорів.

Погляд спідлоба говорить сам за себе - перед вами невпевнений у собі і недовірливий суб'єкт. Погляд, спрямований в підлогу, видає людину сором'язливого і боязкого. Однак слід пам'ятати, що деякі культури сприймають погляд в очі як ознака неповаги. Зацікавленість легко прочитати в розширених зіницях. Звичайно, при цьому слід враховувати ймовірність впливу алкоголю або наркотиків. У незначної частини людей зіниці розширені постійно.

Як зрозуміти людину по жестах

Якщо жести людини навпроти повторюють ваші власні, ви маєте справу з так званим віддзеркалювання. Така поведінка свідчить про бажання співрозмовника розташувати вас до себе, встановити міцний контакт. Схрещені на грудях руки сигналізують про намір суб'єкта захищатися.

Аналогічний жест, який увійшов в звичку, видає людину закритого, також - схильного до повноти. Схрещені на грудях руки «в комплекті» з розведеними на ширину плечей ногами свідчать про жорстокість, владності. Руки, зчеплені за шиєю, видають людину довірливого, відкритого. Руки на стегнах - ознака очікування або нетерплячості.

Багатьом дівчатам цікаво, як зрозуміти хлопця по жестах, та й заміжня жінка була б не проти зрозуміти чоловіка по жестам. Так ось, якщо хлопець розчісує волосся пальцями, будьте впевнені - через щирою до вас симпатії молодій людині ніяково зізнатися, що він з вашою думкою не згоден. Додатковим сигналом про категоричну незгоду будуть підкинуті брови. Незгода носить окуляри виражається в зрушуванні їх по носі вгору, при цьому людина злегка хмуриться. Звичайно, треба бути впевненим, що ваш співрозмовник просто не поправляв окуляри. Брови і очі опущені, погляд злегка скошений - співрозмовник намагається вас зрозуміти, хоча налаштований при цьому досить скептично.

Ступні

Часте погойдування на кінчиках ступень недвозначно вказує на схвильованість співрозмовника, його заклопотаність або переляк. Приблизно про те ж сигналізують схрещені в щиколотках ноги сидячої людини.

Постійно стислі ноги стоїть людини видають його бажання здаватися «правильним». Легке і як би випадкове торкання ступнів співрозмовниці свідчить, що цей чоловік не проти за нею позалицятися.


» » Як зрозуміти жести?