Як вивести на чисту воду?

Фото - Як вивести на чисту воду?

Всім людям доводиться іноді брехати, хоча ніхто не любить, коли брешуть йому. Трапляються ситуації, коли хочеться точно знати, чи бреше людина, але дізнатися це досить складно. Психологи стверджують, що є певні ознаки і сигнали, за якими можна зрозуміти, що людина бреше вам. Якщо ви хочете знати, як вивести на чисту воду брехуна, придивіться до його жестів і поведінки.
Очі

Саме погляд перший видає брехуна, як би йому цього не хотілося. Як правило, погляд людини, яка бреше, неспокійний, його очі або будуть бігати, або він навпаки буде настирливо і проникливо вдивлятися у ваші. Це пов'язано з тим, що людина дивиться на вас з надією зрозуміти, чи повірили ви йому і чи вдалося збрехати.

Якщо ви раптом висловите сумнів щодо того, що говорить вам співрозмовник, він постарається якимось чином переключити вашу увагу. Наприклад, він може різко почати зав'язувати шнурки, залишити приміщення, почати перебирати папірці, робити вигляд, що йому ніколи говорити з вами.

Тіло

Аллан Піз у своїй книзі про мову жестів вказав явні ознаки людей, які брешуть. Тіло брехуна саме видасть його, навіть якщо йому вдалося дуже правдоподібно збрехати. Наприклад, він може переминатися, робити крок то вперед, то назад, вертіти головою, періодично пересмикувати плечима.

Один з найбільш яскравих ознак брехні - переплетення пальців рук або спроба заховати руки за спиною або в кишенях.

Особа

Обличчя і міміка також допомагають виводити на чисту воду. Значення таких мімічних рухів, як мимовільне викривлення рота, напружені і трохи тремтячі куточки губ - брехня.

Більшість фахівців з физиогномике відзначають, що, коли людина бреше, його особа стає несиметричним. Приміром, одне око може бути менше, куточок рота буде тягнутися в усмішці, а другий - ні. Також брехун може піднімати одну брову.

Також психологи відзначають, що якщо здивування на обличчі залишається більше 4-5 секунд, то воно є награним і помилковим.

Симптом Піноккіо


Симптомом Піноккіо називають один з ознак брехні. Так, мовець брехня людина, буде чухати ніс. Що цікаво, даний ознака абсолютно не властивий жінкам, але практично всі чоловіки несвідомо чешуть ніс, коли брешуть. Певного пояснення цьому факту немає, але все ж це дуже корисно. Наприклад, це допоможе вам вивести чоловіка на чисту воду, якщо ви підозрюєте його у брехні.

Руки

Дуже часто брехунів видають їх руки, які вчиняють мимовільні рухи.

Якщо людина під час розмови склав руки в замок, це свідчить про те, що він щось недоговорює і трохи прибріхує, підміняючи деякі факти неправдою. Про те ж буде свідчити і потирання долонь, хрускіт пальцями.

Якщо ваш співрозмовник під час розмови чіпає пальцями або погладжує щоку, верхівку, підборіддя, це говорить про те, що йому ніяково з якихось причин. Дані жести є жестами самозаспокоєння, тому це може говорити про те, що співрозмовник бреше. Звичайно, це справедливо тільки в тому випадку, якщо у нього немає ніяких інших явних причин турбуватися.

Також врущій або просто нещирий людина може стосуватися співрозмовника. Наприклад, він може поправляти ваш комірець або скидатися пилинки з одягу.

Мова

Брехуна також легко видає манера його промови. Мова брехуна сумбурна, а в його розповіді безліч зайвих подробиць і нікому не цікавих дрібниць. Таким чином співрозмовник несвідомо хоче продемонструвати свою чесність, нібито він не намагається нічого приховати.

З точки зору психології, це один з найбільш яскравих ознак брехні.


» » Як вивести на чисту воду?