Як зрозуміти, що дівчина бреше?

Фото - Як зрозуміти, що дівчина бреше?

Перспектива бути обдуреним нікого не радує. Коли з'являються підозри, що тобі брешуть, хочеться тут же це з'ясувати, але ми часто не знаємо, як зрозуміти, що людина бреше.

У першу чергу необхідно знати, що жіноча брехня відрізняється від чоловічої. Якщо ми хочемо дізнатися про те, як брешуть дівчини, то варто пам'ятати про ознаки жіночого брехні.
Особливості жіночої брехні

  • Жінки брешуть, щоб пояснити собі суперечливість обставин, емоцій, почуттів. Чоловіки брешуть, щоб захиститися. Наприклад, якщо чоловік б'є дружину, вона буде перед оточуючими виправдовувати його, брехати, що він у неї хороший. Так вона долає протиріччя: вона ж не могла полюбити поганого. Брехня дівчата розпізнати дуже складно, так як вона сама починає в неї вірити, підкріплюючи все яскравими емоціями. Тому коли з'являються підозри, щоб зрозуміти, що дівчина бреше, поговори з нею по душах, розмовляй на різні теми, читаючи між рядків, вловлюючи протиріччя. Майстерність брехні дівчат розкусити непросто, адже вони самі вірять у свою брехню.
  • Якщо чоловік бреше, вигадуючи на ходу, то жіноча брехня реалістична і добре продумана. Візит до вигаданої знайомої буде описаний в найменших деталях, ви зможете дізнатися їхні розмови, стосунки знайомої з чоловіком і дітьми, становище на роботі і дозвілля, а згодом вигадана знайома, можливо, буде фігурувати і в інших оповіданнях, щоб підтримати алібі. Так що врахуйте і цей момент.
  • Різниця між чоловічою і жіночою брехнею виявляється і зовні. Коли бреше чоловік, він стає агресивним, відводить погляд від очей співрозмовника, підвищує голос, у нього частішає дихання. Дівчина ж при брехня буде дивитися прямо в очі співрозмовнику, штучно посміхатися, розгладжувати одяг, змінювати голос на більш дитячий.

Візуальні ознаки жіночої брехні


Подивимося, як зрозуміти, що дівчина бреше. Існують рухи тілом, пози, жести, міміка, за якими видно, що людина вам бреше.

  • Коли девушкапрі відповіді на ваше запитання починає терти очі, варто задуматися, чи не обманює вона. Контролювати це вкрай складно, так як відбувається все інстинктивно на рівні підсвідомості, щоб розірвати контакт зі співрозмовником. Конкретніше про брехню в погляді читайте в нашій статті Як зрозуміти по погляду.
  • Також для розриву контакту дівчата можуть ставити бар'єри у вигляді предметів. Це відбувається несвідомо. Наприклад, розповідаючи історію, вона починає вибудовувати олівці, ручки між вами.
  • Зверніть увагу на те, чи змінюється тон її голосу, коли ви задаєте провокаційне запитання. Якщо при цьому дівчина ще й прокашлялася, то слід перевірити її ще одним подібним питанням через якийсь час.
  • Бажаючи приховати правду, дівчина може піднімати плечі, як би ховаючи голову немов черепаха в панцир.
  • Щоб зрозуміти, що дівчина бреше, спостерігайте за її губами. Відповідаючи брехнею на питання, вона буде злегка згортати губи в трубочку немов готуватися до поцілунку.
  • Посміхається дівчина при брехня лише губами. Очі і щоки немов застигають.
  • Якщо хочете запитати дівчину, використовуйте цифри. Головне, самі запам'ятайте, які цифри вона називала спочатку, а через деякий час перепитаєте. Наприклад, "Так у скільки, ти кажеш, під'їхала до будинку подруги?".

У цій статті розглядалася жіноча брехня. Детальніше про ознаки брехні у людей ви можете прочитати в статті Коли людина бреше.


» » Як зрозуміти, що дівчина бреше?