Як налаштувати себе?

Фото - Як налаштувати себе?

Бувають у житті ситуації, коли все валиться з рук, одна неприємність навалюється за одною, незрозуміло, що робити, і як виходити з цього стану. Психологи стверджують, що якщо у вас занепадницькі настрої, то до вас обов'язково почнуть притягатися неприємності. Настрій ще погіршиться, неприємності будуть з'являтися ще і ще. І ось тоді трапляються нервові зриви, захворювання внутрішніх органів, людина близька до найстрашнішого - втрати здоров'я. А якщо зустрічати всі події в житті з позитивом, з посмішкою, то і переживати їх легше, і нові неприємності не прийдуть. Тому дуже важливо знати, як налаштувати себе на краще, щоб йти по життю з успіхом.
Афірмації

Ця сімороновская техніка розповість, як налаштувати себе психологічно на позитивні події. Афірмації - це пропозиції, в яких йдеться про те, що ви хочете, але не в майбутньому, а в теперішньому часі. Приміром, аффірмация на залучення багатства виглядає так: «Я магніт для грошей, я притягую гроші». Її треба повторювати до 50 разів на день, не обов'язково вголос. Ви їдете за кермом або в автобусі і повторюйте це завчене пропозицію. Добре вимовляти афірмації перед сном, вже лежачи в ліжку. У цей момент тіло розслабляється і мозок сприймає інформацію краще. У цьому випадку можна не тільки промовляти інформацію, а й уявляти собі картинки з вашого майбутнього життя. Також існують афірмації на любов, на успіх, на здоров'я. Не обов'язково шукати їх в інтернеті, складіть самі коротку фразу-настрій і повторювати її мінімум 50 разів на день. 

Карта бажань

Розповімо, як налаштувати себе на успіх за допомогою карти бажань. Це дуже цікавий спосіб, що дозволяє не тільки чітко сформулювати свої бажання, а й візуалізувати їх. Напередодні молодика треба зібрати картинки, де зображено все, що вам хочеться в житті для усвідомлення себе успішною особистістю. Також треба взяти свою фотографію, де ви запечатані в момент, коли вам було добре. І в момент молодика ви берете лист картону і клеїте свою фотографію в центрі, а навколо - картинки предметів, місць, станів, які ви приготували. Якщо вам цікаво, як налаштувати себе на удачу, то приклейте картинку листка трилистої конюшини, який є символом удачі. Цю карту бажань можна повісити на видне місце, щоб кожен день на неї дивитися, а якщо ваші домашні ставляться до ваших справах з гумором, то заберіть її з сторонніх очей, але кожен день діставайте її і милуйтеся на ваше прекрасне майбутнє. Побачите, як позитив проникне у ваше життя, настрій покращиться. Треба додати, що всі ваші бажання відразу не здійсняться, але не треба залишати роботу з картою бажань. До речі, її можна поступово доповнювати.

Гороскоп


Складіть свій індивідуальний гороскоп, впишіть в нього все, що вам дуже хочеться, про що мріється. Розпишіть всі події на весь рік по місяцях. Потім прочитайте собі свій гороскоп, порадійте за себе, уявіть, що все це вже у вас є, запам'ятайте свої почуття. Згодом, коли ви відчуєте, що ваш настрій знову погіршується, повертайте себе в той стан щастя, перечитуйте гороскоп. 

Дійте для втілення мрії

Головне правило всіх цих технік таке: не тільки думайте, як налаштувати себе на позитивну хвилю, але і дійте. Складіть собі список справ, які можуть вас наблизити до вашої мрії, і виконуйте ці справи з гарним настроєм. І поступово, навіть швидше, ніж ви думаєте, вам знадобиться вигадувати нову мрію! Тому що та, що ви загадаєте зараз, виповниться! 


» » Як налаштувати себе?