Як зрозуміти, чого я хочу?

Фото - Як зрозуміти, чого я хочу?

Дуже часто ми не можемо зрозуміти, чого ж насправді нам потрібно від життя. Багатьом знайоме неприємне відчуття невизначеності і занепокоєння. Якщо ви ставите питанням «Як зрозуміти, чого я хочу в житті?», То наведені нижче поради допоможуть вам розібратися в собі. По-справжньому успішним і щасливим може бути тільки той, хто знає, куди йде. Якщо немає мети, то і йти нікуди і досягати нічого.
Список бажань

Щоб знайти мету в житті, потрібно зрозуміти, чого ви хочете. Для цього спробуйте написати список бажань. Він може бути дуже довгим, постарайтеся згадати про все, чого коли-небудь бажали. Витратьте на складання такого списку кілька годин, не поспішайте. Можливо, вам знадобиться кілька днів. Не пишіть безглуздих фраз, а намагайтеся формулювати бажання конкретно. При цьому якщо ви хочете отримати будинок, не пишіть таке бажання в одне слово. Вкажіть, скільки в ньому має бути поверхів, чи хочете ви жити за містом, мати сад і т. Д. Чим точніше ви будете, тим краще. Такий список допоможе вам зрозуміти, чого вам не вистачає, про що ви мрієте. Дуже часто, почавши складати список бажань, люди дізнаються про себе багато нового. Спробуйте і ви.

Усвідомлення бажання

На цьому кроці постарайтеся зрозуміти, чого ви насправді хочете, а чого не хочете. Важливо відволіктися від думки про те, чи можливе досягнення мети. Часто люди відмовляються від своїх бажань через те, що їм здається, ніби мета ілюзорна і недосяжна. Це заважає розібратися в собі і своїх бажаннях. Абстрагуйтеся від подібних думок і подумайте про пунктах, перелічених у списку бажань. Можливо, ви зрозумієте, що його варто доповнити новими пунктами, від яких ви підсвідомо відмовлялися в силу їх недосяжності. Подумайте про різні сфери нашого життя, таких як, наприклад, сім'я, любов, робота, гроші, здоров'я, майно. Спробуйте усвідомити, чого ви дійсно хочете.

Ідеальне життя


Якщо ви питаєте себе, як зрозуміти, чого я хочу, значить, ви недостатньо добре знаєте себе. Небагато звикли прислухатися до внутрішнього голосу і фантазувати. Але вам належить зробити і те й інше. Щоб усвідомити ваші справжні бажання, пов'язані з роботою, навчанням, стосунками та іншими сферами життя, потрібно розслабитися і дати волю фантазії. Усамітніться, заспокойтеся і закрийте очі. Тепер спробуйте уявити спосіб життя, який був би для вас ідеальним. Ким Ви бачите себе по професії? Де ви живете? З ким ви живете? Як ви проводите свій вільний час? Відповідайте собі на ряд подібних питань. Потім уявіть собі всього один день, який був би ідеальним для вас. Як би ви його провели? Запам'ятайте або запишіть відповіді. Якщо хочете, напишіть невелике оповідання про це. Час від часу повертайтеся до нього, щоб зрозуміти, на вірному ви шляху.

Розкажіть про свої бажання

Якщо ви не можете зрозуміти, чого хочете і сумніви долають вас, немає нічого кращого, ніж озвучити ваші думки. Сказане вголос завжди має більшу вагу. Як тільки ви скажіть комусь про ваші бажання, то відразу зрозумієте, чи хочете цього насправді. Для такої розмови підійде хороший друг або будь-яка людина, якій ви довіряєте. Будьте гранично відверті і скажіть все як є. Можете навіть не питати думку співрозмовника, адже ви самі побачите, наскільки щиро звучать ваші слова. Формулювання бажань дуже дієва. Ви можете усвідомлювати якесь невиразне бажання, але тільки вимовивши його в слух, ви додасте йому конкретну форму і значення.

Стимулюйте уяву

Якщо вам важко зрозуміти, які ваші бажання, спробуйте придумати питання про це і дайте відповідь на них самі собі. Наприклад:

  • Як зрозуміти, чого я хочу в житті?
  • Яка моя заповітна мрія? Що потрібно, щоб її досягти?
  • Що б мені хотілося мати?
  • Чого я чекаю від відносин з другою половинкою?
  • Чого я чекаю від роботи?
  • Як я проводжу вільний час?
  • Чого б я хотів навчитися?
  • Яка моя найближча мета?

» » Як зрозуміти, чого я хочу?