До чого сняться нігті?

Фото - До чого сняться нігті?

Скільки б на світі ні існувало тлумачень того чи іншого сну у різних народів і в сонниках різних часів, єдиної думки знайти, навряд чи, вийде. Тільки зациклюватися і вірити дослівно запропонованим тлумаченням Ваших снів не варто. А тим більше в кожному слові і дії в реальному житті шукати його підтвердження - це може просто звести сума.

Отже, давайте розберемо і дізнаємося: до чого сняться нігті? У Сонник Майя процес фарбування нігтів, побачений у сні, обіцяє цінну знахідку. У соннику навіть запропонована рекомендація як наблизити цей день. Необхідно підстригти власні нігті, залити склянкою води і приховати в темне місце на тиждень. Після закінчення зазначеного терміну вилити все під березу. Чи так це насправді - невідомо, але якщо Вам хочеться знайти щось цінне да швидше, можна і спробувати, гірше від цього не буде.
До чого сняться зламані нігті

Мати красиві доглянуті нігті достатньої довжини мріє кожна жінка. Побачити такі нігті у сні, обіцяє багатство, несподіваний прибуток. А ось через чур довгі нігті віщують неприємності. Зламані нігті можуть сниться до хвороби, невдач. Якщо Ви у сні гризли нігті, то чекайте подарунок.

До чого сниться стригти нігті

Ви побачили уві сні, як підстригаєте нігті? Тоді свої починання краще залишити до кращих часів. Також Зістрижені нігті можуть стати передвісником сварки і роздратування, так що запасіться заспокійливим. Коротко Зістрижені нігті говорять про те, що сил для боротьби з проблемами у Вас не буде. Побачивши уві сні брудні нігті - будьте готові до ганьби, звалилася на Вашу голову.

Побачити в сні, як Ви приводите власні нігті в порядок, в Сонник Міллера означає, що трудитися доведеться за невелику винагороду, але ця робота буде шляхетною.

Будьте оптимістами і дивіться на проблеми як на чергове випробування, яке все одно колись закінчиться. Найголовніше з гордістю все прийняти, пережити і рухати далі.


» » До чого сняться нігті?