Як приклеїти нігті?

Фото - Як приклеїти нігті?

Для любителів краси ми розповімо, як приклеїти накладні нігті, щоб вони виглядали акуратно і ефектно. Великий плюс накладних нігтів полягає в тому, що вони прекрасно приховують будь-які недоліки нігтів, наприклад, їх жовтизну, нерівну форму або ж розшарування. На них прекрасно наноситься лак.

Перш ніж приклеїти накладні нігті, прочитайте про правила догляду за ними. Наприклад, домашню роботу потрібно виконувати в гумових рукавичках, та й потрібно бути більш акуратними, оскільки накладні нігті хоч і міцно тримаються, але при необережному русі можуть зламатися. Звичайно ж, потрібно знати, як правильно приклеїти нігті. Купити накладні нігті не складе ніякої шкоди, так як їх продають зараз у кожному косметичному відділі. Тільки треба не забувати, що не слід купувати дуже дешеві накладні нігті, бо невідомо з якого матеріалу вони зроблені.
Як приклеїти нігті в домашніх умовах

Тепер розглянемо, як приклеїти накладні нігті самостійно. Першим ділом обов'язково потрібно визначитися з довжиною нігтів. Ніж довжина менше, тим нігті будуть краще і довше носитися. Для початку обов'язково потрібно підготувати власні нігті, зробити манікюр. Це потрібно для того, щоб у підсумку нігті виглядали максимально природно. Бажано, щоб не було ніяких задирок, щоб кутикула була м'якою, а рідні нігті були підстрижені. Також якщо ваші нігтики жорсткі, спробуйте пом'якшити їх, потримавши в гарячій воді.

Тепер свої нігті протріть рідиною для зняття лаку. Це робиться для того, щоб нігтьова пластина знежирити і наклеєні нігті трималися довше. Не варто піклуватися про те, чим можна приклеїти нігті, бо в наборі з нігтями обов'язково додається спеціальний для цього клей. Так от, після того як власні нігті вже підготовлені до роботи, беремо клей і спочатку наносимо його краплю на середину, потім розподіляємо (можна щіточкою легенько) по площі нігтя. Потім наносимо трохи клею на сам накладний ніготь.

Тепер акуратно прикладаємо ніготь і притримуємо кілька секунд. Якщо залишилися краплі клею на пальцях, його слід прибрати. Потім хвилин 10-15 треба почекати до повного засихання. Після того як ніготь повністю приклеїться, йому можна надати бажану форму, підпиляти і пофарбувати. Якщо ви збираєтеся йти на якусь важливу зустріч, то захопіть з собою клей, щоб у разі необхідності приклеїти ніготь назад, адже тепер ви знаєте всі тонкощі того, як приклеїти нігті правильно.


» » Як приклеїти нігті?