Як зняти гелеві нігті?

Фото - Як зняти гелеві нігті?

Красиві і дуже ефектні нарощені нігті гелів сьогодні є одним з найпопулярніших способів облагородити свої руки. Однак іноді виникає необхідність зняти самостійно цю красу. Наприклад, якщо ніготь тріснув або закінчився термін їх експлуатації, а відвідати салон для корекції немає можливості. Як зняти гелеві нігті в домашніх умовах?

Деякі вважають, що гель, подібно акрилу можна зняти спеціальною рідиною. Однак ця інформація невірна. Гелеві нігті тільки спилюють.

Підготуйте потрібні інструменти. Знадобляться щипчики манікюрні і пилка з високим ступенем абразивності. Спочатку потрібно акуратно «відкусити» щипчиками довжину. Однак робити це потрібно уміючи, не пошкодивши свої нігті. Ні в якому разі не намагайтеся зробити це ножицями. В крайньому випадку, за відсутності щипчиків відпиляйте їх пилочкою. Тільки цей варіант більш тривалий.

Порада: використовуйте пилку, у якої абразивність не більше 180 грит. Тоді спилювання буде проходити швидше.
Спилюємо правильно

Коли ви приберете довжину, можна приступати до зняття гелевого шару з нігтьових пластин. Як зняти гель з нігтів, можна підглянути в салоні. Фахівець буде просто спилювати шар за шаром гель за допомогою пилочки. Потрібно робити це обережно, щоб не спиляти рідні нігті. Тому зазвичай рекомендується залишити тонку плівку гелю, ніж спиляти хоча б трохи власний ніготь. Для того щоб спилювання пройшло «без жертв», ближче до нігтя змініть пилку на більш ніжну.

Варто зауважити, що правою рукою працювати легше, і спилювати гель з нігтів лівої руки простіше на порядок. Тому, коли справа дійшла до правої руки, намагайтеся рухатися не пилочкою, а нігтем, щоб надійніше контролювати силу натискання.

Тепер, коли ми розповіли, як зняти нарощені гелеві нігті, важливо буде додати, що слід провести й оздоровчу процедуру для втомлених від гелю нігтів. Для цього рекомендується втерти в нігті будь-яке рослинне масло, бажано підігріте. Потім відполірувати нігті замшевим обрізком. Вважається, що ця процедура не дозволяє нігтям розшаровуватися і надає їм блискучий вигляд.

Таким чином, ваші нігті після спилювання будуть охайними і не втратять свого природного чарівності.


» » Як зняти гелеві нігті?