Як клеїти наклейки на нігті?

Фото - Як клеїти наклейки на нігті?

Зараз створювати манікюр стало набагато простіше, ніж ще десять років тому, але крім того, як піти в салон краси, дівчина сама може зробити собі гарні нігті за допомогою спеціальних наклейок та лаку. Але, як клеїти наклейки на нігті самостійно? Ми постараємося вам це доступно пояснити в нашій статті.

Вибір

Дівчина повинна вибрати такий тип наклейки, що буде для неї зручний у використанні. Це може бути або звичайні наклейки на клейовий основі або ж наклейки перекладні.

Перекладні наклейки, спершу, вирізають, а потім поміщають в воду на деякий час, потім просто наносять на нігті. Клейові наклейки просто переклеюють з їх основи на ніготь. До наклеювання ви просто покриваєте нігті потрібним лаком, а потім зверху наносите безбарвний лак.

Як клеїти

Ви повинні перевірити, що лак вже застиг, інакше ви зіпсуєте свій новий манікюр. Так що, наносите наклейку тільки після хвилин п'ятнадцяти і більше, (як нафарбували нігті лаком). Враховуйте також, скільки шарів лаку було нанесено на нігті. Потім вибираєте наклейку. Якщо ця невелика наклейка, то її краще наклеїти ближче до закінчення нігтів, а не до основи.

Клеєм спочатку центр наклейки, а краї Придавлюємо до нігтя пізніше. Можна клеїти «на око», а можна накреслити простим олівцем легку лінію на нігті. Її потім легко стерти за допомогою звичайної вати і води. Можна використовувати спеціальні смужки для наклеювання нігтів, вони дуже зручні. Також уважно подивіться, чи немає повітряної подушки між нігтем і наклейкою, якщо є, то придавите трохи сильніше наклейку до нігтя. От і все, вся процедура дуже проста і не займе багато вашого часу.


» » Як клеїти наклейки на нігті?