До чого сняться маленькі діти?

Фото - До чого сняться маленькі діти?

Не дарма кажуть, що діти - квіти життя, адже спілкування з дітьми в більшості своїй приносить тільки радість і відчуття щастя

Але це наяву, а до чого сняться маленькі діти? Давайте розберемося.

Нижче представлені тлумачення снів від сонників Міллера, Ванги і сонника Мандрівника.
Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, маленькі діти уві сні, в основному, хороший знак. Якщо дитина красивий - вас чекає справжнє щастя і великий успіх. У тому випадку, якщо вам сниться, як діти навчаються або роблять якісь корисні справи, - це до спокою і миру.

Плаче дитина уві сні - до неприємностей наяву. Найчастіше сон обіцяє появу нових приятелів, які будуть вести себе доброзичливо, але насправді стануть потай будувати вам підступи.

Якщо уві сні ви граєте з дітьми - вас чекає успіх в любовних і грошових справах.

Коли мати бачить власної дитини уві сні злегка хворим, це знак того, що в реальному житті він має міцне здоров'я, проте його чекають дрібні неприємності. Якщо ваша дитина уві сні хворий важко або мертвий - це привід для занепокоєння, наяву є велика загроза його благополуччю.

Сонник Ванги

Сонник Ванги каже: маленькі діти уві сні - символ клопоту, дрібних проблем, проте кожна потребують багато зусиль і часу. Якщо уві сні ви самі бачите себе дитиною, це означає, наяву ви ведете себе як дитя - ваші легковажні і недоречні дитячі витівки ображають або дратують ваше оточення.

Якщо уві сні ви побачили плаче дитини - значить, якісь проблеми прийдуть вам від ваших дітей або дітей ваших близьких.

Бачити у сні дитини-інваліда - символ того, що ваші шкідливі звички в реальному житті приносять шкоду не тільки вам, а й тим, хто вас оточує.

Сон, в якому ви граєте у сні з дітьми, говорить про те, що ви шукайте роботу, яка буде вам до душі, проте на пошуки доведеться витратити багато часу.

Сонник мандрівника

За сонником мандрівника, діти сняться до турбот, при цьому якщо діти красиві - вас чекає успіх, якщо некрасиві - розчарування і неприємності. Якщо вам сниться, що вам підкинули дитини - це до багатства.

Читайте також:


» » До чого сняться маленькі діти?