До чого сняться діти?

Фото - До чого сняться діти?

Більшість тлумачів сновидінь сходяться на думці, що сон, в якому людина бачить дітей, - вісник радісних і щасливих подій. Але все ж дане сновидіння не можна тлумачити однозначно, не знаючи ситуації, в якій з'являється дитина уві сні.

Давайте розберемося, до чого сняться діти.
Тлумачення сновидінь для жінки

Якщо жінці бачиться уві сні багато красивих і доглянутих дітей, це може означати щасливе і благополучне майбутнє. У разі, якщо діти, навпаки, засмучені або ображені, то такий сон - вісник неприємностей і обману з боку друзів. Для тих, хто шукає у сні дітей, в реальному житті доведеться добре попрацювати, щоб знайти вихід їх ситуації, що склалася.

Мертва дитина уві сні символізує занепокоєння і розчарування.

Якщо дівчина в сні бачить народження свіх дітей, то необхідно готуватися до вагітності, так як такий сон - віщий. Швидкі та безболісні пологи - до удачі і радості, довгі й важкі - до проблем зі здоров'ям.

Тлумачення сновидінь для чоловіка

Для чоловіка побачити уві сні багато дітей - до грошей і прибутку. Якщо ви бачите, що ваша дружина годує дітей грудьми, це може говорити про благополуччя у вашій родині і про успіх у справах.

Гра з дітьми - знак пошуку і невизначеності. Даний сон можна інтерпретувати як пошуки сенсу життя або свого місця під сонцем.

Якщо ви тримаєте дитину або дітей на плечах, то, швидше за все, у вашій сім'ї з'явиться хлопчик.

Варто відзначити, що якщо ви провели день в оточенні дітей, мрієте про появу на світ дитини або вагітні, то дане сновидіння може бути результатом пережитих емоцій і переживань.

Про значення сну, в якому сновидец бачить маленьку дитину, можна прочитати в статті До чого сниться маленька дитина.

Якщо вам наснився саме хлопчик, читайте про це в статті До чого сниться дитина-хлопчик.


» » До чого сняться діти?