До чого сняться чужі діти?

Фото - До чого сняться чужі діти?

Сни приходять до нас в моменти найбільш активної роботи підсвідомості, в той час як вічно все анализирующее свідомість спить. Кожен сон може мати вплив на наше життя, бути попередженням про подію майбутнього.

У цій статті ми з'ясуємо, до чого сняться чужі діти і чого варто очікувати від такого сну.

До чого сняться чужі діти: тлумачення

До чого бачити хворих або здорових дітей? Велике значення має здоров'я, зовнішній вигляд і поведінку дітей. Побачити в сні здорових, щасливих і весело граючих дітей - до великої радості, процвітання, успіху. Правда, якщо дітей занадто багато, то такий сон може означати клопоти і турботи.

Бачити хворих, нещасних дітей - до дрібних розчарувань і невдач. В цілому, бачити навіть смертельно хворої дитини не віщує величезних нещасть, швидше - невеликі неприємності.

Плачуть діти трактуються сонниками як зради і обмани, які можуть статися з вами в самому найближчому часі.

Грати у сні з маленькими діточками часто символізує зраду ваших ділових партнерів, причому в самий останній момент. Годувати чужих малюків - до несподіваного і важкого завдання на роботі.

Якщо уві сні ви відчуваєте розчулення побачивши чужих дітей, наяву можливо романтичну пригоду, яке принесе тільки радість.

Бачити в сні себе батьком граючих дітей - тривожний знак. Можливо, у вас не буде власних дітей.

Бачити у сні немовлят - часто передвістя клопоту і неприємностей, тоді як більш дорослі діти - ознака того, що вам нададуть допомогу.

Також вам може бути цікава стаття До чого сниться новонароджений.


» » До чого сняться чужі діти?