До чого сниться вино?

Фото - До чого сниться вино?

Побачене уві сні вино можна трактувати абсолютно по-різному. Все залежить від того, яке саме вино було у вашому сні і які дії ви з ним робили. Пропонуємо дізнатися, до чого сниться вино різних сортів.
Вино уві сні: тлумачення

Вино, побачене уві сні, є передвісником веселого галасливого застілля в хорошій компанії. Від близьких людей ви отримаєте в потрібний момент підтримку і розуміння.

  • Розливати вино по келихах - вам належить подорожувати по захоплюючим і красивих місцях.
  • Вживати уві сні вино і не п'яніти - говорить про те, що ви самодостатні і вас не хвилює думка оточуючих.
  • Пити з іншими людьми вино - обзавестися з ними міцною дружбою або любов'ю (якщо мова йде про людину протилежної статі).
  • Розлити вино або розбити пляшку - застережливий знак, який говорить про те, що ви скоро знайдете щастя, яке потрібно буде берегти і цінувати, інакше воно витече від вас і в житті настане чорна смуга.

Червоне вино

  • Червоне вино, побачене уві сні - символ достатку, задоволення життям і благополуччя. Воно також віщує пристрасну любов і почуття впевненості в собі.
  • Пити червоне вино або дивитися на нього під час смачної трапези - вкрай сприятливий знак, що передвіщає гарні новини і вдале завершення всіх розпочатих справ.
  • Розбити пляшку червоного вина або розлити його, чи не відчуваючи почуття жалю - незабаром відчуєте неймовірну пристрасть у відносинах.

Біле вино і солодке вино

Біле вино в сновидінні віщує вдале придбання або спокуса, перед яким неможливо буде встояти. Також є ймовірність, що ви самі станете спокусником для іншої людини.

Відчути в сні солодкий смак вина - всі найзаповітніші мрії незабаром збудуться.

Якщо ви побачили у своєму сновидінні, що п'єте цей напій, то за самими точними прогнозами варто звернутися до статті У сні пити вино, до чого.


» » До чого сниться вино?