Як створити новий обліковий запис?

Фото - Як створити новий обліковий запис?

Обліковий запис користувача (акаунт) можна представити у вигляді сукупності інформації. У ній відображається ступінь доступу користувача до даних, можливість здійснювати зміни в параметрах роботи комп'ютера, різні персональні налаштування користувача. Для кожного користувача комп'ютера можна створити індивідуальний аккаунт з різними правами, кожен з яких буде використовувати особисті файли і параметри. Доступ до нього здійснюється через логін і пароль.




Обліковий запис на комп'ютері

Перш ніж створити обліковий запис на комп'ютері, слід визначитися з її видом. Їх усього три: звичайна чи стандартна, адміністратор і гість. Кожна надає користувачеві різні можливості. Так, звичайна використовується для повсякденної роботи, аккаунт адміністратора має розширені права доступу і застосовується за потребою, а аккаунт гостя надає повноваження до тимчасового і обмеженому доступу до комп'ютера. Для того щоб створити новий обліковий запис, слід виконати наступне:

  1. Заходимо в «Панель управління» і вибераем «Облікові записи користувачів».
  2. Потім у вікні вибираємо «Створення облікового запису», далі вказуємо ім'я аккаунта і вибираємо його тип. Наприклад, якщо мета - створення облікового запису адміністратора, то відзначаємо «Адміністратор».
  3. Потім натискаємо «Створення облікового запису». Далі для створеного аккаунта можна виконати ряд налаштувань: зміна імені, створення пароля, зміна малюнка, установка батьківського контролю, зміна типу і видалення. Щоб здійснити останні дві дії, потрібно володіти правами адміністратора.

Додаткову інформацію про створення облікового запису на комп'ютері на платформі Windows, читайте в статті Як створити користувача в Windows.

Обліковий запис Microsoft

Увійти в Windows також можна, використовуючи обліковий запис Microsoft. Це набір даних, що складається з адреси електронної пошти та пароля. Використання даного аккаунта має безліч переваг: доступ до особистих даних з будь-якого пристрою (з телефону, ноутбука або планшета) - єдиний аккаунт для входу в різні служби майкрософт (Skype, OneDrive та ін.) - Створення копій даних у безкоштовному сховище і т.д .


Перш ніж створити новий обліковий запис Microsoft, згадайте, чи застосовували ви сервіси Xbox, Hotmail, Outlook.com, OneDrive, Messenger, Skype або Windows Phone.

Якщо так, то ви вже володієте обліковим записом - це адреса електронної пошти, використовуваний для входу в сервіс. В іншому випадку треба зареєструвати обліковий запис Microsoft. Щоб це зробити, слід зайти на сторінку реєстрації на сайті microsoft.com, ввести адресу електронної пошти та інші відомості, а також пароль.

У випадку, якщо вам необхідно змінити обліковий запис, інформацію можна знайти в статті Як змінити обліковий запис.


» » Як створити новий обліковий запис?