Як увійти в обліковий запис майкрософт?

Фото - Як увійти в обліковий запис Microsoft?

Обліковий запис Microsoft - універсальний аккаунт, за допомогою якого можна користуватися цілою низкою сервісів, від електронної пошти Outlook до магазину цифрового контента Xbox Live. А з появою Windows 8 цей аккаунт стало можливим використовувати і для входу в операційну систему. У цій статті ми розповімо, як увійти в обліковий запис «Майкрософт» на різних сервісах.
Як увійти в "Майкрософт" через сайти

Процедура входу в акаунт «Майкрософт» на всіх онлайн-сервісах однакова - потрібно зайти на сторінку входу, ввести свій логін і пароль. Якщо комп'ютером користуєтеся тільки ви, можна також поставити прапорець «Залишатися в системі», щоб не потрібно було входити в обліковий запис кожного разу. Ввівши всі потрібні дані, натисніть кнопку «Вхід».

Хоча аккаунт «Майкрософт» єдиний для всіх сервісів, сторінки входу у них різні. Через основний сайт «Майкрософт» можна увійти в налаштування свого облікового запису. Через сайт Outlook - в електронну пошту. На сайті OneDrive здійснюється вхід в хмарне сховище, а на сайті Xbox - в обліковий запис Xbox Live для геймерів.

Вхід в Skype

Аккаунт «Майкрософт» можна використовувати і для входу в Skype, як на сайті, так і в додатках. Щоб увійти в «Скайп» з обліковим записом «Майкрософт» на комп'ютері, планшеті або смартфоні, запустіть програму, виберіть у вікні входу варіант «Облікова запис Microsoft», введіть свої логін, пароль і натисніть «Вхід».


Щоб увійти в «Скайп» через сайт, відкрийте сторінку входу і натисніть на неї посилання «Облікова запис Майкрософт». Введіть логін, пароль і при необхідності поставте прапорець «Залишатися в системі», а потім натисніть «Вхід».

Вхід в Windows 8.x

Щоб увійти в Windows 8.x зі своєю обліковим записом «Майкрософт», виберіть її на екрані входу в систему, введіть свій пароль і натисніть [Enter]. Якщо ви єдиний користувач комп'ютера, то ваш обліковий запис буде обрана за замовчуванням і вам залишиться тільки ввести пароль.

Відновлення доступу

Якщо ви забули пароль від свого аккаунта «Майкрософт», на будь-який з перерахованих вище сторінок входу натисніть посилання «Не вдається отримати доступ до свого облікового запису?». Виберіть найбільш відповідну причину, по якій вам не вдається увійти, і натисніть кнопку «Далі».

Введіть свій логін та код підтвердження з картинки, а потім натисніть «Далі». На наступній сторінці виберіть, як хочете отримати код безпеки - поштою або в SMS - і введіть, відповідно, свою адресу електронної пошти або номер мобільного телефону, а потім натисніть «Далі». Вам надішлють код, який потрібно ввести на наступній сторінці і натиснути «Далі». Придумайте новий пароль і двічі його введіть, а потім натисніть «Далі».


» » Як увійти в обліковий запис майкрософт?