Що таке обліковий запис майкрософт?

Фото - Що таке обліковий запис Майкрософт?

Обліковий запис Microsoft (Майкрософт) - це єдиний логін і пароль, який людина може використовувати для входу в різні служби Microsoft. Розберемося детальніше, що таке обліковий запис Microsoft, і які у неї можливості.

Можливості облікового запису Microsoft

Обліковий запис Microsoft дозволяє здійснювати вхід в Outlook.com, OneDrive, Windows Phone і Xbox LIVE за допомогою єдиної пари логін / пароль. Завівши логін і пароль хоча б в одній з цих служб, людина може використовувати ті ж дані для входу, щоб скористатися іншими. Крім того, обліковий запис Microsoft дозволяє здійснювати вхід на будь-який комп'ютер під управлінням Windows 8.

Підтримують обліковий запис Microsoft і мобільні пристрої на базі операційної системи від американського гіганта. Користувач може заходити в Skype, хмарне сховище OneDrive, купувати ігри, музику та інший контент в офіційному магазині додатків, використовуючи обліковий запис Microsoft.

Що таке Windows Live ID?

Windows Live ID - це всього лише стара назва облікового запису Microsoft. Поки на деяких сервісах Microsoft ще можна зустріти стару назву, проте незабаром буде проведена повна заміна, і назва на всіх сервісах стане єдиним.

Читайте також:


» » Що таке обліковий запис майкрософт?