Як створити обліковий запис нокиа?

Фото - Як створити обліковий запис нокиа?

Мобільний телефон - це вже не розкіш, а засіб першої необхідності, його роль сьогодні складно переоцінити. Мобільний телефон - складний механізм, щороку моделі телефонів вдосконалюються, наповнюються новими функціями і додатками. Часом складно розібратися в принципах роботи того чи іншого додатка. Корисну інформацію з різних питань, пов'язаних з роботою такого гаджета, як мобільний телефон, ви знайдете в нашій рубриці Стільникові телефони.

Залежно від моделі вашого телефону і платформи операційної системи гаджета здійснюється створення такого необхідного елемента будь-якого сучасного мобільного пристрою як обліковий запис, за допомогою якої користувач отримує доступ до різних додатком операційної системи телефону. Взагалі, обліковий запис - якийсь набір відомостей, який абонент або користувач стільникового телефону повідомляє своїй комп'ютерній системі. У нашій статті для розгляду ми беремо телефон Nokia Lumia 520 і пояснимо, як створити на ньому обліковий запис майкрософт.
Створюємо обліковий запис Windows Phone

Як ми вже сказали, обліковий запис дозволяє користуватися різними додатками, обліковий запис Майкрософт складається з адреси електронної пошти користувача і пароля, що дозволяє заходити в такі служби: Xbox і Xbox Music, Outlook.com, Windows 8 або Windows 8.1, Skype, Пошук телефону , OneDrive (раніше - SkyDrive), Office 365. Використання однієї і тієї ж облікового запису дає можливість використання всіх переваг взаємозв'язку перерахованих вище служб.

Щоб створити новий обліковий запис Nokia на телефоні Nokia Lumia 520 з операційною системою Windows, вам необхідно:

  1. Вибрати в меню Параметри;
  2. Натиснути пошта + облікові записи;
  3. Додати службу і в списку вибрати "Обліковий запис Nokia";
  4. Натиснути вкладку "Створити" і ввести адресу своєї електронної пошти та пароль до неї;
  5. Після чого натиснути кнопку "Створити", обліковий запис буде створена і автоматично збережена на вашому телефоні.

Обліковий запис Ви також можете створити на офіційному сайті Нокіа - account.nokia.com.


» » Як створити обліковий запис нокиа?