Як відправити багаж?

Фото - Як відправити багаж?

Іноді, трапляється так, що необхідно переправити багаж з одного міста в інше, з однієї країни в іншу. Способів здійснити перевіз вантажу, як легально, так і напівлегально існує величезна безліч. Але, як відправити речі багажем, кожен вирішує для себе сам. Так, багаж можна вислати в якості «додаткового вантажу» морського контейнера, вдатися до послуг спеціалізованих компаній, відправити багаж машиною, автобусом, поїздом, літак. Все залежить від потреб, об'єму (ваги) багажу та ціни, яку відправник готовий заплатити за його пересилання.
Як відправити багаж поїздом

 • Перевіз речей поїздом здійснюється за допомогою багажного вагона. Такий вагон (вагони) може бути зчеплений як зі складом пасажирського поїзда, так і являти собою окремий поштово-багажний поїзд.
 • Багаж на залізничних станціях здають у спеціальні багажні відділення завчасно. На один проїзний документ (квиток) дозволено везти не більш 200 кг багажу. Так як на залізниці є перелік заборонених до перевозу речей, то з ним обов'язково слід ознайомитися.
 • При здачі, багаж буде зважений для визначення витрат по перевезенню, які потрібно буде сплатити в станційної багажної касі. Все, що в ходить в багаж, повинно бути такого розміру, властивості і упаковки, які б дозволили без праці розмістити речі в багажному вагоні і не стати причиною псування іншого багажу.
 • На станції призначення назад отримати багаж можна, надавши ярлик, багажну квитанцію і проїзний документ.
 • Доставлений вантаж може бути будь-яким маршрутом (навіть іншим поїздом), відмінним від того, що зазначений у квитку пасажира.
 • Щоб відправити вантажобагаж без наявності проїзного документа (квитка), необхідно написати письмову заяву на ім'я начальника станції (вокзалу). Приймають вантажобагаж аналогічно: від і до станцій, що мають можливість прийому і видачі.
 • Здача вантажобагажу здійснюється, безпосередньо, на стоянці поїзда, у разі, якщо тривалість стоянки це дозволяє. Завчасно занурити багаж можна через багажне відділення.
 •  В процесі здачі багажу слід оголосити його цінність і сплатити відповідний збір. Якщо станція, до якої відправлений багаж, обладнана відповідними транспортними засобами, можна вказати конкретне місце доставки багажу, зробивши відповідну оплату.

Як відправити багаж літаком

 • Зв'язавшись з компанією з авіаперевезень вантажів, слід дізнатися, чи можливо відправити даний (конкретно визначений) вантаж в потрібне місто. Врахуйте, що вантаж переправляють як звичайним пасажирським, так і чартерним рейсом (якщо терміново). Узгодити всі питання і тонкощі того, як відправити багаж.
 • Необхідно погодити з фахівцями компанії терміни авіадоставки. Повідомити вага вантажу і розмір упаковки. Це дозволить розрахувати вартість перевозу.
 • При оформленні заявки на перевезення вказують точну кількість грузомест, розміри, найменування і вага вантажу, відомості про вантажовідправників і вантажоодержувачів. Вказують точний час підвезення вантажу (при підвозці власним транспортом), або описують місце і час, коли представники компанії зможуть забрати вантаж.
 • На всі вантажні місця повинна бути нанесено маркування, що має дані вантажоодержувача. Документи: рахунок-фактура, касові чеки, накладні повинні бути також підготовлені. У разі сертифікації вантажу, обов'язково необхідно мати завірені копії.
 • Компанія повідомить номер вантажу, а саме номер авіаційної вантажної накладної, дату вильоту і номер рейсу. Про фактичної відправці багажу повідомлять електронною поштою або телефоном.
 • Отримати багаж на вантажному складі призначеного аеропорту можна буде за паспортом або за дорученням.

Тепер Ви знаєте, якими способами можна відправити багаж. При відправці необхідно дотримуватися всіх правил перевезення і тоді Ваш багаж не загубиться.


» » Як відправити багаж?