Що таке градус?

Фото - Що таке градус?

Російська мова - одна з найскладніших у світі, в ньому не тільки багато граматичних правил, а й велика кількість слів, що мають різне значення.

Сьогодні ми розберемо слово «градус», його значення і застосування в залежності від контексту. Воно успішно використовується в самих різних контекстах, хоча у всіх випадках це - одиниця виміру.

Значення

Отже, що таке градус? Градус - це умовна одиниця для вимірювання температури, жорсткості, кислотності, солоності, фортеці речовин, кутових величин і визначення координат в географії. Наприклад:

  • Сьогодні 10 градусів морозу.
  • Дослідження показали, що жорсткість цієї води становить 1,4 градуса.

Кислотність речовин, у тому числі харчових продуктів, також вимірюється в градусах. Приклад: Яка кислотність у цього молока?

Вміст етилового спирту в алкогольних напоях визначається теж градусами: Фортеця пива становить близько 3-8%.

У математиці 1 градус - 1 розподіл окружності: Побудуйте, будь ласка, кут в 90 градусів.

Географічні координати визначаються в градусах і використовуються для знаходження точок простору на земній кулі: Скарб заритий на 55 градусів північної широти і 35 західної довготи.

Тепер ви знаєте значення слова «градус». Зверніть увагу, що градуси можуть бути переведені в інші величини і назад. Якщо вас цікавить значення інших слів, будь ласка, зверніться до розділу Визначення на нашому сайті.


» » Що таке градус?