Чому письменник складає казки?

Фото - Чому письменник складає казки?

Досить популярні народні казки, але також є авторські. Наприклад, всім відомі казки Перро, Андерсена чи братів Грімм. У кожного з письменників були свої причини для того, щоб писати саме в казковому жанрі.

Чому письменники складають казки? Автори можуть керуватися як особистими причинами при виборі жанру, так і суспільними. Що стосується причин особистих, це може бути і багата фантазія автора, і можливість уникнути своїх будь-яких страхів, комплексів, негативних емоцій, а також, навпаки, спосіб закритися від проблем реальності і перейти до світу фантазій, розповісти історію власного життя за допомогою метафор і художніх образів.

Зверненість до жанру казки, наприклад, в радянський час допомагала авторам врятуватися від потоку руйнівних подій реальності: воєн, гонінь і т. Д., А також сприяла завуалированность деяких подій дійсності, що рятувало їх від вірної загибелі. І це вже причини суспільні. Такими ж прикладами вибору казки можуть бути і цілком ринкові інтереси - коли казки пишуть, бо це модно, цікаво і на них є певний споживчий попит.

Також вам можуть бути корисні ці статті:


» » Чому письменник складає казки?