Як назвати казку?

Фото - Як назвати казку?


Казка завжди захоплює, вражає і радує. Вас цікавить, як назвати казку, на основі чого можна придумати для неї назву? Вибір назви казки залежить від того, про що вона. Розглянемо деякі з варіантів назв.

  1. Якщо це казка про тварин, то найбільш точним буде вказати їх в назві, наприклад: "Вовк і заєць", "Лисиця і ведмідь", "Кішка і мишка" і т. Д. Такі назви вказують на те, що в казці буде розказано про історію, що трапилася з двома цими тваринами, тому якщо казка якраз про це, то будуйте назву за даною схемою. Якщо ж головний персонаж казки - одна тварина, то в назві можна вказати його і додати прикметник, який характеризує персонаж у казці: "Мудрий кіт", "Швидкий кролик" і т. Д.
  2. Якщо це казка з таємницями і загадками, чаклунством, іноді страшними і хвилюючими моментами, то потрібно відобразити це в назві, тим самим наштовхнути майбутнього читача чи слухача на роздуми і розпалити в ньому інтерес до прочитання казки. Приклади таких назв: "Таємничий ліс" (мабуть, там щось і чому щось відбувається, читачеві цікаво дізнатися про це), "Зачарована дівчина" (що з нею сталося, чому зачарована, расколдую її?).
  3. Якщо це добра, чарівна казка, читаючи яку, людина може відпочити, поринути в казковий світ, трохи помріяти і порадіти, то й назви для таких казок потрібно вибирати соотвествующие. Наприклад: "Країна мрій", "Сонячне місто в хмарах", "Райська долина" і т. Д.
  4. Якщо це казка припускає сатиричне оповідання про взаємини різних людей, то в назві потрібно відобразити, між якими героями відбувається конфлікт, особливо показати їх різницю. Наприклад: "Богач і бідняк" (соціальна нерівність), інший варіант подібної назви - "Як бідняк провчив пихатого багатія" (цікаво дізнатися, яким чином це сталося) - "розумник і дурень" - "Хвалько і скромняга".
  5. Якщо казка дуже незвичайна, то привернути до неї увагу можна за допомогою нелогічних назв. Таку назву приверне увагу читача, і він вже захоче прочитати казку, щоб дізнатися, звідки і чому така назва. У цьому вам допоможе оксюморон - поєднання в одному виразі протилежних за змістом слів. Наприклад: "Дурний науковець", "Сумна весілля", "Потворно красивий", "Старий хлопчик", "Гарячий лід" і т. Д.

У питанні про те, як назвати казку, можна спиратися на основну думку казки, на її героїв, на подію в казці і т. Д. Постарайтеся вибирати цікаві назви, які привернуть увагу читача до казки.


» » Як назвати казку?