Як почати вчитися?

Фото - Як почати вчитися?

Хочу хотіти вчитися! Ось так, приблизно, звучить проблема невміння організувати свій навчальний процес у студентів і учнів. Вчитися необхідно, навіть, якщо ви лінуєтеся. Тому постарайтеся зараз намотати на вус, все те, про що я вам пишу. Можливо, ці поради допоможуть вам переосмислити весь процес навчання. Бути розумним - завжди модно.

Все, що робиться з примусу, не приносить належного результату. Тому, в першу чергу, вам необхідно попрацювати над своєю мотивацією. Іншими словами, ви повинні зі слова «змусити» зробити слово «дуже хочу». Хочуть все по-різному, але, якщо вже дуже, то все роблять для досягнення мети. Ось воно - мета! Відтепер ви вчитеся заради мети! Уявіть себе вже в тому часовому періоді, коли ваша мета досягнута. Уявили? А тепер скажіть, чим не мотивація, як почати вчитися краще? Ну ось, тепер можете перейти до прочитання порад, які вам значно полегшать завдання на тернистому шляху обгризанія граніту науки.
Створення свого стимулу

Як навчити себе вчитися? В першу чергу, правильно поставте собі завдання або мету. Задайте собі питання: «Як втілити в життя свою мрію?». У вас з'являться думки про способи реалізації, тобто - план. Ви не помітите, як почнете відповідати на кожному уроці, щоб отримати іспит "автоматом", або будете читати твір з літератури, бо ваша дівчина любить розмови про мистецтво, або здасте сесію на відмінно, щоб отримати можливість попрактикуватися за кордоном. Що вже говорити про молодших школярів, які за нову іграшку безвідмовно будуть виконувати всі завдання в школі.

Стимулів, як почати вчитися добре, багато. Але, якщо ви настільки ледачі, що навіть це на вас не діє, можете собі створити антистимулів. Наприклад: якщо я не вивчу предмет, мене виключать з ВНЗ, або, якщо я не вирішу завдання, мене не допустять до екскурсії.

Навчання для дітей: що можуть зробити батьки


Для батьків школярів необхідно дізнатися, як навчити дитину вчитися. З'ясуйте, на якому рахунку ваша дитина в однокласників, які відносини з вчителями. Часто через конфлікти з дітьми або викладачем, дитина відмовляється вчитися. Тоді краще перевести його до іншого навчального закладу. Хваліть його за все, що він робить добре. Якщо не виходить, постарайтеся підтримати, говорите малюкові, що вірите в його здатності, що він з усім впорається. Допомагайте, якщо вас просять. Важливо батькам забезпечити дотримання режиму дня школяра і правильне харчування. Часто діти швидко втомлюються або не можуть сконцентруватися через те, що недостатньо виспалися або в їх раціоні мало корисних речовин.

Робоче місце для навчання

Для створення сприятливої атмосфери постарайтеся правильно облаштувати своє робоче місце. У будинку повинно бути невелике містечко без комп'ютера і телефону, де ви можете піти в науку. Користуйтеся виключно сайтами для пошуку інформації по навчанню, і не заглядайте під час навчання в пошту і соціальні мережі.

Ще корисні поради

 • Раджу змінити стиль одягу. Хороші учні ніяк не асоціюються з неохайною одягом, та й, надівши на себе костюм, ви самі відчуєте себе більш значущим і відповідальним.
 • Навчання проводяться не монотонно сидячи за партою, а намагайтеся робити записи різнокольоровими ручками. Так спрацює асоціативне сприйняття, і ви запам'ятаєте більше матеріалу. Крім того, будинки буде легше работат по цих записів. Завжди знала, що добре написаний конспект - це вже половина відмінних знань!
 • Якщо важко запам'ятати що-небудь, краще проаналізуйте і зрозумійте матеріал. Те, що ми розуміємо, засвоюється і залишається в голові надовго. Для запам'ятовування дат теж краще скористатися асоціацією. Для іноземних слів - можна вести словник і записувати, те, що було нового на уроці. Прочитавши ці слова вранці, в обід і ввечері, ви з легкістю запам'ятайте по 7-9 слів на день!
 • Купуйте собі красиві зошити, ручки, щоб радів око! Так вам буде приємно сідати за роботу.
 • Заохочуйте себе за успіхи. Це може бути похід в кіно, покупка нового одягу, поїздка або просто прогулянка з друзями.
 • Навчіться себе адекватно оцінювати. Займіться самоаналізом. Якщо не все виходитиме гладко, ви завжди зможете, таким чином, виявить причини.
 • Зробіть ривок і почніть! Починати найважче.
 • Не лінуйтеся! Вчіться цінувати свій час! Ті години, які ви витрачаєте на розкачку можна витратити на відпочинок! Іноді справ у нас на 20 хвилин, а ми розтягуємо на пару годин.
 • Починайте вчитися добре з початку семестру! Не відкладайте на потім те, що можна зробити сьогодні! Гарний початок - хороший фінал.
 • Влаштуйте з батьками, однокласниками, одногрупниками конкурси, змагання! Хто більше балів отримає за місяць по предмету? - Можна придумати багато інших хитрощів, щоб змусити себе не залишатися позаду марафону. Определеннная в вас спрацює інстинкт лідерства.
 • А головне - розвивайте в собі силу волі. Іноді просто треба! Є речі, які ми зобов'язані в житті робити.

Ось Ви і знаєте, як почати вчитися з інтересом і віддачею. Удачі!


» » Як почати вчитися?