Як вчитися на відмінно?

Фото - Як вчитися на відмінно?

Багато хто з нас мріють, щоб їхні діти навчалися на одні п'ятірки, та й самі підлітки нерідко стикаються з проблемою поганих оцінок і нерозуміння основних предметів. Як відмінно вчитися в школі? Що необхідно для того, щоб у вашому щоденнику завжди були тільки хороші оцінки?

Усім педагогам добре відомий той факт, що для того, щоб у підлітка була хороша успішність, необхідно розвивати в собі наступні особистісні риси:

 • терплячість (тільки той, хто не поспішає, ніколи не помиляється);
 • акуратність (скрупульозний підхід до навчання допомагає нічого не забути);
 • дисциплінованість (планування допомагає правильно розпоряджатися часом);
 • цілеспрямованість (для досягнення мети необхідно мати силу волі);
 • активність (для того, щоб вас оцінили, свої знання потрібно вміти демонструвати).

І природно, найголовнішим аргументом тому, як вчитися на «відмінно», є ваше бажання не просто вчитися, а закінчити школу з одними п'ятірками. Без цього, яким би дисциплінованим чи цілеспрямованим ви не були, відмінника з вас не вийде.
Деякі поради для відмінного навчання


Отже, що необхідно робити для того, щоб після закінчення школи отримати медаль за відмінне навчання? У цій ситуації психологи і педагоги дають наступні поради:

 • Заздалегідь визначтеся з вибором вашої майбутньої професії, щоб знати, в яке майбутнє навчальний заклад ви будете чинити, а також які іспити вам доведеться здавати (і природно, приділити цим предметом найбільшу увагу).
 • Заплануйте заздалегідь, скільки п'ятірок, четвірок і трійок повинно бути у вашому атестаті для того, щоб загальний прохідний бал не завадив вам вчинити до обраного навчального закладу. Звичайно, краще налаштовувати себе на максимально позитивні оцінки, щоб у разі невдачі, вам був поставлено на бал (а не на два бали) нижче очікуваного результату.
 • Якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся з навантаженням або недостатньо розуміють деякі предмети, які вам необхідно буде здавати, займайтеся по них додатково в позаурочний час.
 • Обов'язково беріть участь в олімпіадах і конференціях для того, щоб у вас було додаткову перевагу перед іншими абітурієнтами, так як в цьому випадку учням обов'язково покладається грамота за відмінне навчання (за участь у шкільних олімпіадах).
 • Читайте додаткову літературу, яка не входить в список книг для обов'язкового читання, але обов'язково допоможе вам розширити свій кругозір і показати свої знання в потрібний час і в потрібному місці.
 • Ніколи не забувайте про своє здоров'я, так як тільки чергування хорошою фізичного навантаження і вивчення предметів допоможе швидше і якісніше засвоїти матеріал.

Якщо ж ви студент, то для того, щоб вам «світила» стипендія за відмінне навчання, необхідно слідувати вищевикладеним правилам, не псувати відносини з викладачами, завжди відвідувати лекції та активно вести себе на семінарах. Доведено, що якщо прикласти максимум зусиль у перший рік навчання, то згодом ваш авторитет буде працювати на вас. Якщо ви будете дотримуватися всіх цих порад, то у вашій кишені завжди буде заліковка з відмінними оцінками, а на випускному вечорі вас чекатиме червоний диплом. 


» » Як вчитися на відмінно?