Як навчитися писати лівою рукою?

Фото - Як навчитися писати лівою рукою?

Чи знаєте Ви, що за роботу правої сторони тіла відповідає ліва півкуля мозку, тоді як права півкуля "завідує" лівою стороною? Природний розвиток і вдосконалення дій будь-якої сторони тіла (при листі, виконанні основних дій тощо), у свою чергу, веде до розвитку протилежної півкулі. Так формується ведуча "рука", "нога" і т.д. і провідне півкуля (протилежне).
Пишемо лівою рукою - розвиваємо інтуїцію

А чи знаєте Ви, що ліва півкуля відповідає за аналіз і логіку, а праве (провідне півкуля "шульг") відповідає за творчу сферу, уяву, інтуїцію? І якщо Ви вирішили розвинути свої творчі здібності, а може навіть підвищити інтуїцію, тоді задумайтеся, як навчитися писати лівою рукою (звичайно, якщо Ви правша)!

Вчимося писати лівою рукою

Організаційні моменти

Крок 1. Визначити мету

Перш, ніж Ви перейдете до дії, дайте собі відповідь, для чого Ви хочете навчитися писати лівою рукою? Як правило, відсутність чіткої мети загрожує відсутністю результату.

Крок 2. Підготувати інструменти

Пам'ятаєте, як приємно було в дитинстві писати в красивих зошитах? Або улюбленої ручкою? Не думайте, що це дрібниці! Дуже важливо вибрати якісний папір. Добре, якщо це зошит в лінійку або в клітку. Не можна сказати однозначно, що листи повинні бути білими або сірими. Вибирайте те, що до душі Вам. Те ж і з авторучкою. Пишіть тієї, яка подобається. Але. Тут нюанс. Ручка, якою Вам подобається писати правою рукою (вашої провідною) може виявитися просто незручною для писання лівою рукою. Краще мати кілька ручок і, по ходу навчання, вибрати найбільш зручну.

Крок 3. Місце


У навчанні важливо і те, де Ви будете писати. Знайдіть зручне для себе місце. Ліва сторона столу повинна бути вільна від зайвих речей (пам'ятаєте, тепер Ваш лікоть буде там). Світло має падати праворуч зверху.

Техніка

  • Сядьте як Вам зручно. Слідкуйте, щоб місце було добре освітлено (пам'ятаєте, справа). Тепер звичний для Вас (як "правші") нахил зошити, швидше за все, буде незручний. Поверніть зошит так, як зручно для лівої руки. Можливо, в ході навчання Ви будете міняти нахил зошита.
  • Візьміть ручку. Чи не орієнтуйтеся на те, як правильно тримати або на те, як Ви тримаєте ручку правою рукою. Візьміть ручку так, як вам зручно. Зручність тримання ручки також буде змінюватися в ході навчання.
  • Далі постає питання: що писати? Багато сайтів з подібною темою будуть віщати Вам про шкільні прописах (або запропонують самим зробити їх). Писати рядок за рядком одну букву і цифру. Наша позиція настійно стверджує цього не робити. Чому? Монотонне написання одного символу, напевно, буде розвивати техніку. Якщо робити це постійно. Одноманітно, день у день. А чи захочеться Вам робити це?

Пишіть те, що Вам цікаво! Тоді і бажання не пропаде, і Ви освоїте відразу всі букви і їх з'єднання. Перепишіть улюблену книгу (так, навіть, якщо це "Війна і мир"), напишіть лист другові або коханій людині, перепишіть улюблені рецепти з інтернету. Та хіба мало чого, фантазуйте, адже Ви починаєте розвивати свою творчу сферу!

Пишемо лівою рукою: важливі доповнення

  1. Систематичність. Щоб навчитися писати лівою рукою (та й взагалі навчитися чогось), важливо виконувати це регулярно. Краще по 15-20 хвилин кожен день, ніж 5:00 поспіль, але раз на тиждень. Пояснюється це просто. За 5 годин Ви тільки вимотати і отримаєте негативні емоції, а це призведе до небажання продовжувати. Систематичні ж заняття, будуть кожного разу мати результат (Ви будете бачити це і радіти). При цьому техніка буде вдосконалюватися щодня (поліпшуватися почерк, підвищуватися швидкість написання). Тоді як перерва в декілька днів буде приводити до того, що кожного разу Ви будете писати як перший раз (рука не освоїться).
  2. Завзятість і віра в перемогу. Не впадайте у відчай, дивлячись на кострубаті літери, які не потрапляють в рядки. Так, це нормально! Регулярні тренування 100% приведуть до очікуваного результату. Згадайте, як Ви вчилися писати ще правою рукою. Коли сформувався Ваш "ідеальний" почерк? Так, потрібен час, можливо не мало. Пам'ятаєте свою ціль!
  3. Постійне тренування. Спробуйте виконувати лівою рукою будь-які інші дії, які робили правою. Почистити зуби, зачесатися, підмести і т.п. - Тренуйте руку і мозок. Тільки будьте обережні! Ваша ліва рука ще не має належної вправності, Зараз Ви немов дитина, тому дії, які можуть якось нашкодити Вам або іншим, варто поки робити звичною рукою (наливати гарячий чай, гладити, звертатися з ножем і т.п.)

Удачі!


» » Як навчитися писати лівою рукою?