Який колір поєднується з бірюзовим?

Фото - Який колір поєднується з бірюзовим?

Бірюзовий колір, без сумнівів, можна вважати одним з найкрасивіших, насичених і яскравих. Щоб зробити правильний акцент в одязі, бажано з'ясувати, з якими квітами він поєднується найкраще. Унікальність даного відтінку полягає в тому, що він складається з двох взаємодоповнюючих відтінків: блакитного і зеленого. Залежно від того, чого більше перебуває в кольорі, розрізняють такі відтінки бірюзового, як аквамарин, темна блакить і кюрасао. Цей колір додає якусь чистоту і свіжість в одяг і предмети інтер'єру. Додаючи бірюзовий відтінок в одяг, ви надаєте їй якусь частку містики. Саме тому більшість амулетів і оберегів мають саме бірюзовий відтінок. Розглянемо, який колір поєднується з бірюзовим найкраще.
Хмарно бірюза

Найкраще в одязі виглядають відтінки одного кольору. Бірюзовий сміливо може похвалитися своєю багатою гамою кольорів. Можна складати прекрасні костюми з різних відтінків одного кольору. Наряди синьо-зеленого кольору будуть виглядати дуже красиво на панянках різного віку, які мають як світлий, так і темний відтінок шкіри. Блондинок бірюзовий перетворить на романтичних красунь, а смуглянок в таємничих леді. Зелені відтінки здатні підкреслити природну засмагу і красиву бархатисту шкіру.

Бірюзовий і білий

Білий - це унікальний колір, який може поєднуватися з будь-якими відтінками. Він прекрасно обрамляє легкі відтінки блакиті і надає їй таємничості. Надівши таке вбрання, ви завжди будете в центрі уваги. Але ні в якому разі не варто перестаратися з кількістю білого відтінку в одязі. Оптимальне поєднання - це біла блузка і бірюзова спідниця або білі брюки і бірюзова кофточка. Розглянемо ще, з чим поєднується бірюзовий.

Бірюзовий і жовто-коричневий


Одним з найбільш вдалих поєднань кольорів сьогодні є жовтий і бірюзовий. Це дуже яскравий дует, який задасть потрібний тон будь-якому ансамблю. Дуже добре надягати таке вбрання на вечірку або в компанію друзів. Експериментуйте, включайте фантазію і створюйте нові ансамблі з жовтим і бірюзовим відтінками. Також можна замість жовтого використовувати коричневий колір. Він додасть суворості будь-якому одязі і не дозволить бірюзового кольору концентрувати всю увагу на себе.

Що стосується холодних відтінків, то з ними бірюзовий знаходить «спільну мову» так само добре. Наприклад, бордовий і бірюзовий дуже приємно поєднуються один з одним, хоча коштують по різні сторони колірної гами. Темно-фіолетовий також надає строгості навіженому і життєрадісного бірюзового кольору. Крім того, бірюзовий може без праці поєднуватися з кораловим, блакитним і рожевим кольором.

Тепер ви знаєте, з яким кольором поєднується бірюзовий і відповідно до яким стилем і настроєм бажано підбирати одяг під бірюзовий колір. Бірюза зможе прикрасити будь сумовитий колір і додати йому яскравості.


» » Який колір поєднується з бірюзовим?