Який колір поєднується з сірим?

Фото - Який колір поєднується з сірим?

Сірий колір по праву вважається універсальним і модним у всі часи. Він об'єднує в собі два основних протилежних кольори-чорний і білий. Сірий підходить всім без винятку: і чоловікам, і жінкам, незалежно від їх комплекції, рис обличчя, кольору волосся та очей. Сірий має масу відтінків, теплих і холодних. Буває вугільно-сірий, сталевий, світло-сірий, сіро-блакитний ... Вибирайте той градієнт сірого, який підходить вам за цветотипу (при необхідності порадьтеся зі стилістом).

Сірий колір нейтральний, трохи холодний, в ньому немає сильних емоцій. Це колір розуму та інтелекту, тому добре надягати одяг сірого кольору, наприклад, на ділових переговорах. Але не варто використовувати його на романтичному побаченні - сірий асексуалів. Сірий колір - хороша заміна базового чорному і він, на відміну від чорного, підходить усім. Деякі вважають сірий колір нудним і занадто офіційним - недарма в мову ввійшло таке сталий вираз "сіра мишка". Тому необхідно оживляти сіру одяг якимись яскравими квітами.
Сірий в одязі

Який колір поєднується з сірим в одязі? В принципі, сірий добре поєднується з будь-яким іншим кольором, але є найбільш виграшні варіанти. Не дуже добре поєднувати сірий з білим або черним- це буде виглядати занадто нудно.

  • Сірий + жовтий. Це ідеальне поєднання. Жовтий внесе радісну нотку в ваш комплект, а сірий трохи приглушить нав'язливість жовтого.
  • Сірий + рожевий. Ще одне виграшне поєднання. Рожевий може бути від ніжного пастельного до яскравого кольору фуксії.
  • Сірий + синій або небесно-блакитний. Комплекти одягу цих квітів добре підходять для офісу - налаштовують на робочий лад, заспокоюють.
  • Сірий + відтінок коричневого. Таке поєднання називається європейська пряність. Зверніть увагу, що в даному варіанті треба поєднувати сірий не з самим коричневим, а з його відтінками: шоколад, печериця, бежевий, колір гірчиці.
  • З яким кольором поєднується сірий ще? З червоним, бірюзовим, фіолетовим.

Сірий в інтер'єрі


З яким кольором поєднується сірий в інтер'єрі? Крім одягу, сірий колір використовується при оформленні інтер'єрів. Він здається універсальним, але не все так просто. Сірий має якість відображати інші кольори в інтер'єрі. Потрібно бути уважним також при виборі потрібного відтінку. Зазвичай сірий колір використовується при оформленні інтер'єрів у стилі мінімалізм як нейтральний базовий. Натуральні відтінки сірого добре поєднуються з деревом будь-яких забарвлень. У дизайні інтер'єрів сірий добре поєднується з бежевим, карамельним, кольором "кави з молоком", блідим малиновим, спокійним фіолетовим, пастельним бірюзовим і т. Д.

Сірий колір використовується в живопису для передачі світлотіні. Художники вважають, що якщо змішати 2 гармонійно відповідних один одному кольору, то вийде сірий.


» » Який колір поєднується з сірим?