Як зав'язувати пояс?

Фото - Як зав'язувати пояс?
Дивіться відео

Як зав'язувати пояс?

Пояс - неширока смужка тканини, шнурок, і т.д., яка дозволяє підперізуються одяг по лінії талії.

Пояс, як модний і оригінальний аксесуар може значно поліпшити Ваш гардероб, зробивши будь-який одяг більш оригінальною. Велика різноманітність цього предмета одягу за фактурою, дизайну дозволяє доповнити їм практично будь-який костюм. Спідниці, сукні, брюки - усе це легко може бути доповнено відповідним поясом, адже він дає прекрасну можливість ненав'язливо підкреслити Вашу осину талію і слідувати модним тенденціям.

Як зав'язувати пояс? Якщо він вузький, то можна зав'язати його красивим вузлом. Подивитися різні варіанти зав'язування пояса можна в цій статті.

  • Наприклад, можна не застібати саму пряжку, а просто пропустити довгий кінець пояса крізь неї і зав'язати його вузлом.
  • Або просто намотати довгий кінець ременя навколо.
  • А можна надіти пояс поверх красивого хустки, зав'язаного на талії, або використовувати сам хустку замість пояса і тоді варіантів зав'язування такого пояса може бути дуже багато (бант, трояндочка, згорнути його джгутом, простий вузол і т.д. і т.п.) .
  • Можна застебнути 2 вузьких пояса один над одним.
  • Або переплести 2 вузьких пояса і зробивши 1 широкий ремінь зав'язати його на талії.
  • З 2-х поясів можна ще спорудити і такий варіант: перший пояс застебнути на талії, а другий можна протягнути через перший і зав'язати кілька вузлів.

Як правильно зав'язувати пояс залежить від того, який стиль переважає в Вашому одязі, і яка фактура пояса.

Як зав'язувати пояс, відео можна побачити тут.

У ролику показано, як зав'язувати пояс у вигляді банта. А в цьому ролику можна подивитися різні варіанти зав'язування, якщо пояс має велику довжину:

Безумовно, можна зав'язати пояс так, як Вам завгодно і зручно, варіантів можна придумати безліч, все залежить від Вашої фантазії і любові до експериментів.


» » Як зав'язувати пояс?