Як зав'язувати пояс в карате?

Фото - Як зав'язувати пояс в карате?

Всі, хто хоча б раз бував на заняттях з карате, знають, наскільки важливим є правильно зав'язаний пояс на кімоно. Тим, хто не знає, ми розповімо про те, як правильно зав'язувати пояс в карате. Отже, ось покрокова інструкція:

  1. Спочатку необхідно взяти в руки пояс і розташувати його перед собою так, щоб середина пояса була точно по центру.
  2. Тепер потрібно обернути пояс навколо талії, починаючи з живота, так, щоб ззаду кінці пояса перехрестилися. Після того, як кінці перехрестяться, необхідно вивести їх знову вперед перед собою.
  3. Тепер лівий кінець пояса потрібно розташувати поверх правого і обернути його знизу вгору навколо пояса, захоплюючи все його шари.
  4. Наступний крок - загнути правий кінець пояса таким чином, щоб утворилася невелика петля, а після цього лівий кінець протягнути в петлю правого кінця. Так ви зав'яжете вузол.
  5. Туго затягніть кінці пояса, перевірте, щоб вони були однакові по довжині.

Важко по тексту зрозуміти, як зав'язувати пояс карате, тому щоб полегшити вам завдання, пропонуємо подивитися цю коротку відеоінструкцію з зав'язування пояса (http://youtube.com/watch?v=gbThw8lLhUI) і невелику фотоінструкцію (http: //vadoclub.ucoz .ru / _pu / 0 / 52357299.jpg).


» » Як зав'язувати пояс в карате?