Що таке мезотерапія?

Фото - Що таке мезотерапія?

Як прекрасна ніжна і шовковиста шкіра! Але, на жаль, з часом з'являються зморшки, пігментні плями і інші проблеми шкіри. Однак, є рішення і цієї проблеми. Сучасна медицина йде вперед і для відновлення колишньої привабливості відкрила "ін'єкцію краси" - метод мезотерапії. Що таке мезотерапія? Давайте розглянемо цю процедуру докладніше!
Суть мезотерапії

Може бути ви вже чули про те, що таке мезотерапія, але не зрозуміли суті цього методу? У вас є можливість розібратися в цьому питанні. Мезотерапія - це один з безпечних методів корекції вікових та естетичних проблем шкіри. В основі цього інвазивного методу лікування, лежить введення ін'єкцій низьких доз препаратів підшкірно або внутрішньом'язово.

Таке лікування дає стійкий результат, так як відбувається поліпшення кровообігу, механічна стимуляція шкіри та ефективне живлення клітин. Сеанс мезотерапії проводять у кілька етапів. Спочатку, ретельно очищають і дезінфікують шкіру в зоні впливу. Потім, завдають анестетик місцевої дії. Потім, фахівець вводить приготований препарат і обробляє шкіру.

Кожна процедура розрахована на конкретного клієнта. Тому після сеансу, фахівець проконсультує вас з питання догляду за шкірою будинку. Щодо слідів від уколів не хвилюйтеся! Вони проходять швидко, не залишаючи слідів. А ефект ви побачите через дві-три процедури.

Мезотерапія особи

Зважаючи усього сказаного вище, стає зрозуміло, що таке мезотерапія особи. Ця методика оздоровлює і омолоджує проблемні зони обличчя. А досягається вона шляхом введення безлічі мікроін'єкцій-коктейлів. Мезатерапія коригує вікові зміни шкіри, жирну і пористу, суху і зневоднену шкіру, лікує вугровий висип, гіперпігментацію.

У складі основних засобів, що використовуються для мезатерапіі, лежать вітамінні комплекси і важливі неорганічні мікроелементи (цинк, фосфор, магній, селен, кобальт та інші). Також проводять процедури обличчя за допомогою гіалуронової кислоти. Вона помітно омолоджує особа, стимулює вироблення колагену, що покращує пружність шкіри і зміцнюється овал обличчя.

Отже, хочете мляву зморшкувату шкіру замінити ніжною і гладенькою, зверніться до фахівців мезотерапії! Вони забезпечать вам якісне ін'єкційне омолодження шкіри обличчя.


» » Що таке мезотерапія?