Чому облазив шкіра?

Фото - Чому облазив шкіра?

Шкіра людини - точно такий же орган, як і серце, печінка, шлунок. Більше того, шкіра - найбільший орган нашого організму! Площа поверхні шкіри дорослої людини в середньому становить 1,6 (у жінок) - 1,8 (у чоловіків) м2, а вага - трохи більше 4 кг - 12-16% від всієї ваги людини.

Точно так само, як і інші органи людського тіла, шкіра схильна до різних захворювань. Однією з найчастіших проблем є лущення шкіри. 
Чому може облазити шкіра?

Причин тут може бути багато. Наприклад, нестача поживних речовин, недостатнє надходження в організм вітаміну А - ретинолу і каротину. Особливо це актуально взимку і навесні. Ці вітаміни впливають на роботу потових залоз, які утримують вологу в шкірі і забезпечують її еластичність. Каротин міститься практично у всіх плодах і ягодах, які мають жовтий або червоний колір. Це помідори, шипшина, обліпиха, гарбуз, абрикоси, редис та ін.

На стан шкіри також впливає вплив несприятливих кліматичних умов - вітер і мороз на вулиці, тривале перебування влітку на сонці, сухість повітря в приміщенні, яку можуть викликати деякі види опалювальних приладів і кондиціонерів. Причиною того, що шкіра облазить взимку, може бути алергія на холод.


Також потрібно уважно стежити за своїм харчуванням. Бажано обмежити себе у вживанні продуктів, які викликають алергію: кава, шоколад, какао, смажені страви. Щоб шкіра перестала бути сухою і шорсткою, пийте, як мінімум, 1.5 л води щодня. Адже зневоднення організму - ще одна причина, по якій може лущитися і облазити шкіра.

Чому лущиться шкіра на руках?

Чому облазив шкіра на пальцях? Тут причина в основному у впливі агресивного середовища. Це можуть бути і пральні порошки, миючі та чистячі засоби. У чоловіків це різні мастила при ремонті автомобіля, і багато іншого, з чим ми так чи інакше працюємо і стикаємося в побуті. Також тут не виключені й загальні причини, перераховані вище. Тим, у кого шкіра тонка і ніжна, звичайно ж, потрібно її захищати. Наприклад, працювати в рукавичках. Існують різні косметичні засоби для захисту чутливої шкіри, використовуйте їх.

Чому шкіра на руках облазить? Так, це серйозне питання, яке хвилює багатьох. Не виключено, що лущення може бути і початком захворювань. Наприклад, грибкової хвороби, себореї, псоріазу або гірше того - якого-небудь з виду екземи. Якщо ваша шкіра лущиться протягом тривалого часу, і ви відчуваєте сильний свербіж, тоді терміново до лікаря!

Профілактика лущення шкіри

Розібравшись в тому, чому облазить шкіра, слід задуматися про профілактику. Для очищення обличчя та шкіри в цілому слід вибирати засоби на жировій основі. Не рекомендується користуватися засобами на спиртовій або ланолінової основі. Спирт висушує шкіру, і вона буде лущитися ще більше. Ланолін часто може призводити до появи алергії. Вологу і залишки засобів по догляду за шкірою слід видаляти м'яким рушником шляхом легких дотиків. Влітку перед прогулянкою варто використовувати спеціальний захисний крем. У зимовий період захистити шкіру обличчя допоможе зволожуючий крем. Його потрібно нанести за 30 хвилин до виходу на мороз.


» » Чому облазив шкіра?