Що таке стероїди?

Фото - Що таке стероїди?

Важко знайти людину, якій би не було знайоме слово «стероїди», а серед спортсменів такої людини знайти неможливо. Багато хто з них навіть брали ці препарати для того, щоб поліпшити свої результати. Так що таке стероїди?

Історія появи стероїдів

Стероїди - це хімічні речовини, які створюються на основі холестерину для того, щоб прискорювати в організмі анаболічні процеси. Маловідомий той факт, що перші стероїди застосовувалися виключно в медичних цілях як лікарські препарати. Їх виписували хворим людям, а також тим, хто відновлювався після травм. Крім того, вони сприяли поліпшенню здоров'я у дистрофіків. І тут виникла «чудова» думка: якщо після цих препаратів хворі видужують, то здорові, приймаючи їх, можуть зробити все, що завгодно.

Ось тільки виникала одна проблема: практично всі стероїди були розроблені тільки для конкретних хвороб і правильно діяли тільки за умови певного харчування, дотриманні певного режиму. Та й приймати їх потрібно тільки в строго обмеженій кількості, інакше проблем не уникнути.

Як працюють стероїди

Щоб людина отримала від цього препарату користь, стероїд повинен проникнути в клітини м'язи. Тільки проникнувши в потрібне місце, стероїд зможе запустити механізм, який відповідає за ріст м'язової маси. При цьому тільки 10% стероїдів добираються до потрібної клітини.

Так що не варто труїти організм стероїдами, якщо вам замовлений шлях на вершину бодібілдингу, адже ці препарати тягнуть за собою жахливі наслідки.


» » Що таке стероїди?