Як зберегти буряк взимку?

Фото - Як зберегти буряк взимку?

Хороший урожай овочів на городі - це вітаміни на вашому столі взимку. Тому постарайтеся їх зберегти до весни. Правильно зберігати овочі вміє не кожен, тому в цій статті розглянемо спосіб зберігання одного овоча - буряка. Як зберегти буряк взимку?

Корисні поради

Для зберігання буряків найкраще використовувати льох, температура в якому повинна бути 0-1 градус, а вологість 90-95%. Але при цьому буряк дуже любить свіже повітря, так що подбайте про вентиляцію.

  • Отже, насамперед буряк, витягнуті з землі, повинна бути трохи оброблена. Тобто бадилля треба обов'язково зрізати, а сам коренеплід очистити від прилип грунту. Це можна зробити тим же ножем, тільки зворотного неострой стороною.
  • Коли весь урожай зібраний, розкладіть буряк під навісом, щоб вона просохла і трохи охолола. У такому вигляді овоч буде довше зберігатися і не втратить свого первісного зовнішнього вигляду.
  • Запам'ятайте, якою б овоч ви не закладали на зберігання на зиму, ні в якому разі не мийте його водою.
  • Зверніть увагу на дефекти буряків. Якщо вони розташовані зверху у гички, то це не страшно. У погребі ці рани затягнуться, і плід на весь час зберігання залишиться цілим.
  • Постарайтеся закладати в льох буряк середнього і великого розміру. Маленькі плоди найкраще вживайте в їжу відразу ж після викопування їх із землі.
  • Добре зберігається буряк у погребі, якщо її засипати невеликим шаром картоплі. Це своєрідний захисний шар, який убезпечить коренеплід від низьких температур.
  • Дуже важливо витримувати необхідний температурний діапазон. Навіть невелике коливання в півградуса може призвести до того, що овочі почнуть або мерзнути, або в'янути. Тому порада - встановіть в погребі термометр і постійно контролюйте температуру.

Як бачите, нічого складного. Головне, в точності дотримуватися наших рекомендацій.


» » Як зберегти буряк взимку?